1000TL Kulaklık Önerisi

Bütçe
1000

bluewave

Hectopat
Merhabalar,
Yaklaşık 3-3, 5 yıldır Logitech G35 kullanıyordum. Gayet de memnundum ama kablonun headsete bağlandığı bölümde kablo, koruyucu kumaşın dışına çıkıp u şeklini aldı zamanla burada temassızlık problemi oluştu sanırım. USB tak çıkar yapınca düzeliyordu ama bugün hepten bozuldu. G35'in yanda ki makro özellikleri mikrofon kapatma ses kısma gibi gayet hoştu.

Yeni Gaming kulaklık almayı düşünüyorum. Amaç sadece Gaming değil müzik kalitesi, Discord-Teams için mikrofon vs. de önemli Logitech G35'den bu konularda gayet memnundum. Bütçem 1000TL. Daha üstünü kulaklığa vermek pek içime sinmiyor :D . Bu kablo problemlerinden çok çektiğim için kablosuz olanları inceledim ama onlarda çok pahalı.

Şu an F/P kulaklıklar hangileri? Kulaklık önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablosuz istersen stok bekleyip Mpow Air Pro alabilirsin. Kablolu.

Bütçeyi bayağı aşıyor ama rakipsiz.

@sessiz0fke @Mehmet Suat
Önerileriniz için teşekkür ederim. Forumda okuduğum kadarıyla Razer BlackShark V2 ve HyperX Cloud 2 bayağı öneriliyor. Artics2 için Hepsiburada'da vs. Satıcı sitenin kendisi olmadığı zaman almıyorum teknolojik ürünleri genelde. Diğer türlü'de fiyatı bayağı artmış. Blackshark V2 ve Cloud 2 karşılaştırmalarını izleyip karar vereceğim teşekkür ederim.

Son düzenleme:
@sessiz0fke @Mehmet Suat
Önerileriniz için teşekkür ederim. Forumda okuduğum kadarıyla Razer BlackShark V2 ve HyperX Cloud 2 bayağı öneriliyor. Artics2 için Hepsiburada'da vs. Satıcı sitenin kendisi olmadığı zaman almıyorum teknolojik ürünleri genelde. Diğer türlü'de fiyatı bayağı artmış. Blackshark V2 ve Cloud 2 karşılaştırmalarını izleyip karar vereceğim teşekkür ederim.
Rica ederiz.

Kablosuz istersen stok bekleyip mpow Air Pro alabilirsin. Kablolu.

Bütçeyi bayağı aşıyor ama rakipsiz.

Okuduğum kadarıyla Black shark V2 Cloud 2'den daha iyi . Cloud 2'de dip ses sorunu yaşayan çok insan var ve Cloud 2 daha eski bir model ama Reddit'te Cloud 2'yi 5 yıldır yeni gibi kullanıyorum yazan ve blackshark V2 pek sağlam değil gibi yorumlar gördüm bu konuda fikriniz nedir uzun süreli kullanım için sağlam mıdır blackshark v2? Hangisi daha iyi çok arada kaldım

Yeni konular

Geri
Yukarı