1000TL kulaklık önerisi

Bütçe
1000
Bütçe 100 TL artarsa bunu önerebilirim.
Cloud 2 rakibi bir kulaklık ve Cloud 2 gibi 7.1'i saçmalamıyor.
Eğer artmaz ise.

Ben olsam sarı siteden ikinci el HyperX Cloud II ya da bulunursa Alpha S alırdım, birkaç haftalıkları gelebiliyor düşeşe. Sıfır olacaksa İtopya'dan BlackShark V2 X, mikrofon için olacaksa gene CH321 (İtopya'da sanırım çok ucuza vardı), marka takıntım yok diyorsanız Rampage Drop Plus. Arctis 3 falan da olabilir ama bence yukarıdakiler daha iyi, ne alırsanız alın 2. ele satanlara bir bakın ilk çünkü enflasyondan dolayı 10 yıllık kulaklıklar %100 zam yemiş, değmezler...

Ben olsam sarı siteden ikinci el HyperX Cloud II ya da bulunursa Alpha S alırdım, birkaç haftalıkları gelebiliyor düşeşe. Sıfır olacaksa İtopya'dan BlackShark V2 X, mikrofon için olacaksa gene CH321 (İtopya'da sanırım çok ucuza vardı), marka takıntım yok diyorsanız Rampage Drop Plus. Arctis 3 falan da olabilir ama bence yukarıdakiler daha iyi, ne alırsanız alın 2. ele satanlara bir bakın ilk çünkü enflasyondan dolayı 10 yıllık kulaklıklar %100 zam yemiş, değmezler...

Eski olması kötü olduğu anlamına gelmez. mesela önerdiğiniz kulaklık hyperx çıkalı 8 sene olmuş 8 SENE.

Kanka yerinde olsam ekipmana o kadar para vermezdim daha doğrusu kulaklığa sana önerim James Donkey 710 olur gayet güzel ve konforlu bir kulaklık.

Hocam adam 1000TL bütçe önermiş siz 300TL önermişsiniz kaldı ki 300TL'lik kulaklıklar arasında en b*tan kulaklıklardan biri.

Geri
Yukarı