1000TL mause önerisi

HikmetGven4TR

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Günlük kullanım ve arada oyun oynamak amaçlı 1000 TL'yi geçmeyecek kaliteli bozulmayan sıkıntı çıkarmayacak bir fare satın almak istiyorum. Marka problemim yoktur.

Deliksiz olsun.

Bağlantı seçeneği olarak ne tercih edersiniz?

Kablosuz seçenekler;

Kablolu seçenekler;

Bağlantı seçeneği olarak ne tercih edersiniz?

Kablosuz seçenekler;

Kablolu seçenekler;

Kablosuz modellerde oyun oynarken gecikme oluyor mu?

Ayrıca Prime düşündüm kablolu olarak daha önce lakin yaylı bir sistem yapılmış tuslarda ve tıklamalari yanlış algılıyor gibi yorumlar gördüm ayrıca tekerlek arizalanabiliyormus.

Kablosuz 840 TL Razer DeathAdder V2 X Hyperspeed var. Çok iyi bir fare. Valorant, CSGO gibi FPS oyunları için mükemmel.

Bende var kullanıyorum. Harika bir şey. Tek sıkıntısı pil. 3 kere yere düşürdüm bırak kırılma çizilmedi bile. Hem sağlamlık hemde diğer özelliklerde orta bütçeli kabloluları sollar geçer.

@HikmetGven4TR; kablosuz, kablolu ile aynı sonucu vermese de yeni nesil teknolojiler ile oldukça iyi bir konuma geldi. Zevkle oyun oynayabilirsiniz.

Steelseries Prime hakkında böyle bir şey duymadım. Tecrübe edinen varsa belirtebilir. Ayrıca sorun olursa da satış sonrası destek alabilirsiniz.

Razer DeathAdder V3 alamam çünkü Vatan Bilgisayar Word kredi kartıma taksit yapmıyor Razer DeathAdder V2 ile Razer DeathAdder V2 Pro aynı sayılır 3.taksit vade farksız ile alabiliyorum ikisini de tavsiyeniz nedir?

Ekran görüntüsü 2023-06-24 180528.png

Hocam Orochi V2 alabilirsiniz 800-900 Tl bantlarında piyasada bulunuyor. Kablosuz, pilli ve küçük eğer eliniz küçükse veya fingertip tutuyorsanız çok iyi bir seçenek. Bakabilirsiniz, eliniz büyükse ve fingertip de tutmuyorsanız almayın sıkıntı yaşarsınız.

Hocam Orochi V2 alabilirsiniz 800-900 TL bantlarında piyasada bulunuyor. Kablosuz, pilli ve küçük eğer eliniz küçükse veya fingertip tutuyorsanız çok iyi bir seçenek. Bakabilirsiniz, eliniz büyükse ve fingertip de tutmuyorsanız almayın sıkıntı yaşarsınız.

(12.8cm) Mevcut fare ölçülerimin altında ayrıca tutuş şeklim palm ile claw arası tutuş şeklim.

Yeni konular

Geri
Yukarı