1000TL mikrofon önerisi

teawsay

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz gibi 1000TL bütçem bulunmakta. 1500-1000TL arası bir mikrofon önerebilir misiniz?

Not: Ablamla birlikte eğlencesine şarkı vs. ve podcast videosu çekmek için istiyorum.

İnceleme ve sesleri karşılaştırarak karar verebilirsiniz.

İnceleme ve sesleri karşılaştırarak karar verebilirsiniz.

Şu mikrofon nasıldır bir Phantom Power gerektirir mi? Standlı olması hoşuma gitti açıkçası. Sizin attığınız ürünleri çıkartıp standa takamıyoruz diye biliyorum.

Şu mikrofon nasıldır bir Phantom Power gerektirir mi? Standlı olması hoşuma gitti açıkçası. Sizin attığınız ürünleri çıkartıp standa takamıyoruz diye biliyorum.

Bu tarz markalardan uzak durmanızı öneririm. Aksi takdirde içinizde ki müzik iştahı yok olacaktır. Öneride bulunduğum iki mikrofon da kendi standlarından çıkarılıp takılabiliyor. Dilerseniz harici stand ve pop filter alıp kullanabilirsiniz. Attığım iki üründe de Phantom Power ihtiyacınız yok. USB ile tak çalıştır olarak kullanabiliyorsunuz.

Bu tarz markalardan uzak durmanızı öneririm. Aksi takdirde içinizde ki müzik iştahı yok olacaktır. Öneride bulunduğum iki mikrofon da kendi standlarından çıkarılıp takılabiliyor. Dilerseniz harici stand ve pop filter alıp kullanabilirsiniz. Attığım iki üründe de Phantom Power ihtiyacınız yok. USB ile tak çalıştır olarak kullanabiliyorsunuz.

Razer modelini beğendim alacağım sanırım teşekkürler.

Razer modelini beğendim alacağım sanırım teşekkürler.
Pop Filter ağzınızdan çıkan PÇTK patlayan sesleri mikrofona olabildiğince iletmemeye yarıyor.
Bunlara da göz atabilirsiniz.

Geri
Yukarı