1000TL Monitör Tavsiyesi

halogong

Kilopat
Daha fazla  
Bütçe başlıkta belirtildiği gibi 1000TL. 2 model arasında kaldım. İlki AOC G2590VXQ, ikincisi ise AOC 24V2Q.

Çoğunlukla oyun (War Thunder, GTAV) oynayıp, film izliyorum. Haftada 3-4 saatte kod yazıyorum. Bunları göz önünde bulundurarak öneride bulunursanız sevinirim. Yazdığım iki monitörün olması şart değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence üstüne biraz daha ekleyip kaliteli bir 1080p 144hz monitör alabilirsin.

Bütçe başlıkta belirtildiği gibi 1000TL. 2 model arasında kaldım. İlki AOC G2590VXQ, ikincisi ise AOC 24V2Q.

Çoğunlukla oyun (War Thunder, GTAV) oynayıp, film izliyorum. Haftada 3-4 saatte kod yazıyorum. Bunları göz önünde bulundurarak öneride bulunursanız sevinirim. Yazdığım iki monitörün olması şart değil.
İkisi arasından AOC 24V2Q modelini alırdım, başlıca tercih sebebim : IPS panel olması. Çerçevesi de bayağı ince, göze hoş geliyor.

Alternatif olarak : Captcha Verification

Bence üstüne biraz daha ekleyip kaliteli bir 1080p 144hz monitör alabilirsin.
Rx 570 ekran kartı kullanıyorum. 144hz olmasının bana pek faydası olacağını sanmıyorum.
IPS almaktan vazgeçtim. Işık sızması gibi sorunların çıkma ihtimalinden dolayı.

Viewsonic VX2458-MHD kullanan var mı? Nasıldır, tavsiye eder misiniz?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı