1000TL Müzik Amaçlı TWS kulakiçi kulaklık önerisi

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Yer
Ötüken
Selamlar, şuan Besaus marka kulaklığı kullanıyorum ama beyefendinin sol tarafının şarjı %75 daha hızlı bitiyor basbaya ölü yani. Şuan bana çok güzel müzik deneyimi yaşatan, kutusu dahil yüksek şarj ömrü olan kulaklık lazım. Aslında şuan değil ama bozulduğunda alıcam. F/P olması önemli.

Aklımda şu model var: https://www.hepsiburada.com/anker-s...9BkRBarjuRrGQ4xoCpaMQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Ve 2. aklımdaki model: Jabra Elite 75T Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Titanyum Siyah Fiyatı - Trendyol

NOT: Liberty 2'deki ses kalitesi galiba daha iyi ama emin değilim. (Sürücülerinden dolayı)

Kafam çok karışık öneriniz varsa teşekkür ederim.

Liberty Air 2 pro da bakılabilir, telefonunuza bağlı olarak Buds 2 olabilir. 75t önermiyorum.
700 TL civarına TCL S600 de bakılabilir, ses kalitesi iyi denilebilecek seviyededir. 😁
Buds 2 için ses kalitesinde çok iyi denilmiyor. Xiaomi Redmi Note 7 var şuan ama Iphone 7 ye geçeceğim yazın. Liberty 2 pro mantıklı geliyor bana.

@Ella Freya Liberty 2 pro için Burak Şolt’un incelemesine bakmanızı öneririm. Buds 2’yi forumdan arkadaşlar da kullanıyor, şu ana kadar olumsuz bir yorum görmedim, kendim de almayı düşünüyorum. 😁
Buds 2'yi insanlar normal övüyorken Anker olanı herkes müziği için övmüş. Ben müzik amaçlı alacağım telefonla konuşma ya da oyun için değil.

Buds 2 için ses kalitesinde çok iyi denilmiyor. Xiaomi Redmi Note 7 var şuan ama Iphone 7 ye geçeceğim yazın. Liberty 2 pro mantıklı geliyor bana.
Buds 2 kullanıyorum sesi gayet iyi belki HI-FI IEM'ler kadar iyi olmasa da tatmin edici düzeyde fakat Iphone'a geçecekseniz Anker'e bakabilirsiniz o da çok öneriliyor.

@4X3S D3NIED hocam anladığım kadarıyla Android bir cihazdan ayarlarını yaptıktan sonra Buds 2 kaydediyormuş, iPhone’a geçtikten sonra da fonksiyonlar aynen çalışmaya devam ediyormuş. Ses kalitesinde de çok ufak miktarda bir değilim olduğu söyleniyor ama normal kullanıcı hissedemez deniyor. Kendim de bunlara güvenerek Buds 2 almayı planlıyorum.
Sizin ürünle ilgili deneyimleriniz nasıldır? Eksi diyebileceğiniz ne var? 😁

Buds 2 kullanıyorum sesi gayet iyi belki HI-FI IEM'ler kadar iyi olmasa da tatmin edici düzeyde fakat Iphone'a geçecekseniz Anker'e bakabilirsiniz o da çok öneriliyor.
Aynı paraya Buds 2 almak mantıksız. Sırf şekli için belki.
@4X3S D3NIED hocam anladığım kadarıyla Android bir cihazdan ayarlarını yaptıktan sonra Buds 2 kaydediyormuş, iPhone’a geçtikten sonra da fonksiyonlar aynen çalışmaya devam ediyormuş. Ses kalitesinde de çok ufak miktarda bir değilim olduğu söyleniyor ama normal kullanıcı hissedemez deniyor. Kendim de bunlara güvenerek Buds 2 almayı planlıyorum.
Sizin ürünle ilgili deneyimleriniz nasıldır? Eksi diyebileceğiniz ne var? 😁
Anker'de ses kaybı olmuyor Apple'da.
@Ella Freya duruşu sizi rahatsız etmeyecekse Liberty 2 pro’nun tek eksiği ANC olmaması. Hayırlı olsun. 😁
Öyle olacak gibi ya.

@Ella Freya hocam yanlış anlamayın ama siz konuyu öneri almak için değil tercihinizi onaylatmak için açmışsınız. Evet, Liberty 2 pro alınır, sağlam alettir, üzmeyecektir. Dediğim gibi bildiğim kadarıyla eksi tarafları görüntüsü/şekli ve ANC’den yoksun oluşu. ANC şart değil, duruşundan da rahatsız olmam diyorsanız hayırlı olsun, iyi günlerde kullanınız. 😁

Geri
Yukarı