1000TL SSD önerisi

Bütçe
1000

Tuanchi96

Hectopat
SSD veya HDD modeli
James Donkey JD1024 Master 1TB 3D Nand 2050MB/1500
Anakart
Gigabyte B450M S2H
Arkadaşlar, 3 yıldır 480GB James Donkey SSD kullanıyorum ve kullanıma bağlı olarak sağlığı ve performansı azalıyor. Yanına bir tane M.2 SSD eklemeyi düşünüyorum 1000TL bütçem var ve bu ürünü almayı düşünüyorum; James Donkey JD1024 Master 1TB 3D Nand 2050MB/1500MB/sn NVMe M.2 PCI-E SSD Disk - 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi - incehesap.com fakat aklımda bazı sorular var M.2 SSD çok ısınır mı? Bu fiyata başka 1TB öneriniz var mı? M.2 SSD normal SSD'den daha mı uzun ömürlüdür? Tercihim M.2 SSD'den yana mı olmalı yoksa normal SSD'den mi? Oyun oynamak için kullanacağım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, 3 yıldır 480GB James Donkey SSD kullanıyorum ve kullanıma bağlı olarak sağlığı ve performansı azalıyor. Yanına bir tane M.2 SSD eklemeyi düşünüyorum 1000TL bütçem var ve bu ürünü almayı düşünüyorum; James Donkey JD1024 Master 1TB 3D Nand 2050MB/1500MB/sn NVMe M.2 PCI-E SSD Disk - 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi - incehesap.com fakat aklımda bazı sorular var M.2 SSD çok ısınır mı? Bu fiyata başka 1TB öneriniz var mı? M.2 SSD normal SSD'den daha mı uzun ömürlüdür? Tercihim M.2 SSD'den yana mı olmalı yoksa normal SSD'den mi? Oyun oynamak için kullanacağım yardımcı olursanız sevinirim.
Alınmaz hocam. Exceria G2 öneriyorum.

Eşekten inip ata binme zamanınız gelmiş:

Hocam bunlar ısınmaz değil mi? Oyun falan oynarken problem yaratır mı?

Alınmaz hocam. Exceria G2 öneriyorum.

Teşekkürler hocam tercihimi bu üründen yana kullanacağım o zaman

Teşekkürler hocam tercihimi bu üründen yana kullanacağım o zaman.

Rica ederim. Yıl olmuş zaten 2023 hocam. Araba almak zaten zor, motor almak bir hayal ama en azından at alabilirsiniz.

Şaka bir yana gerçekten şu JD çöpünü almayın ve aldırtmayın arkadaşlar. Yukarıya bunu yazmamın sebebi durumu daha iyi açıklamak.

Rica ederim. Yıl olmuş zaten 2023 hocam. Araba almak zaten zor, motor almak bir hayal ama en azından at alabilirsiniz.

Şaka bir yana gerçekten şu JD çöpünü almayın ve aldırtmayın arkadaşlar. Yukarıya bunu yazmamın sebebi durumu daha iyi açıklamak.

Haklsınız hocam eylül 2020 de hazır sistem almıştım o günden bu güne 326 gün çalışmış, sağlığı %68'e düşmüş 40TB veri yazılmış. Şu an 80-90 MB hızı bazen 30 MB'ye kadar düşüyor. Performansı ilk kullanmaya başladığım zamanlar güzeldi fakat şu an vasat durumda.

Crucial P2
kingston
kioxia
wd blue
Kioxia Exceria

Dostum incelemelerine bakarak bunlardan birisini alabilirsin o fiyat bandına. Kolay gelsin.
Bu arada yukarıdaki arkadaşa katılıyorum.

Eşekten inme vakti gelmiş. Ata bindirelim hemen seni.

Yeni konular

Geri
Yukarı