1000TL'ye Btwin 540 alınır mı?

omercantr1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşım motor sürdüğü için bisikleti boşta duruyor. Bana 1000TL'ye satacağını söyledi ve almayı düşünüyorum. Sadece pedalının ve arka lastiğinin değiştiğini söyledi. Yarın getirecek ve bakacağım. Nelerini kontrol etmeliyim ve 1000TL'ye alınır mı? Sahibinden.com'da 4000-5000 lira arasında gördüm fiyatlarını.

Evet, normal fiyatı o civarlarda 2. elde. İlginç. Belki de dediğiniz gibi bisikleti hiç kullanmıyorsa ve sizi de çok iyi bir arkadaşı olarak görüyorsa ucuzdan vermek istiyordur.
Boşta durduğunu ve elden çıkarmak istediğini söyledi. Yarın getirecek bakacağım. Nelerine bakmalıyım?

Boşta durduğunu ve elden çıkarmak istediğini söyledi. Yarın getirecek bakacağım. Nelerine bakmalıyım?
Video izlemenizi şiddetle tavsiye ederim biz şimdi her ne kadar şura şura desekte faydasız ek olarak gündüz inceleyin gece bir şey belli olmaz.

Nelerine bakmalıyım?
Yani 1000 liraya alacağınız için bedava gibi bir fiyat olacak. Bir sorunu falan varsa her türlü yapılır. Vites geçişlerini kontrol edin. Jant düzgün mü diye kontrol edin. Frenlerin durumuna bakın. Ama bu dediklerim zaten yapılabilir şeyler, bi sorunu varsa da çok ucuza alıyorsunuz zaten.

Yani 1000 liraya alacağınız için bedava gibi bir fiyat olacak. Bir sorunu falan varsa her türlü yapılır. Vites geçişlerini kontrol edin. Jant düzgün mü diye kontrol edin. Frenlerin durumuna bakın. Ama bu dediklerim zaten yapılabilir şeyler, bi sorunu varsa da çok ucuza alıyorsunuz zaten.
Harcayacak pek param olmayacak üstüne. 100 200TL gibi birşey kalıcak. Çeyrek altınımı satıp bisiklet ve mi band 6 veya 5 alacağım.

Ben değiştiği parçaları yazdım. Bisikletin hiçbir sorunu yok.
Evet, değişicek olarak okumuşum :/. O zaman sıkıntı yok. Vites ayarı gerekirse çok pahalı değil. 10-20 liraya yapar bisikletçiler, aynı şekilde -eğer gerekirse- fren balataları da çok pahalı sayılmaz.

Geri
Yukarı