1000TL'ye dışarıya ses vermeyecek kulaklık önerisi

Bütçe
1000TL

Vavuenx

Hectopat
Daha fazla  
Selam 1000TL'ye kadar bilgisayarda kullanacağım oyun kulaklığı almayı düşünüyorum. Kulaklıkta aradığım özellikler dışarıdan gelen sesi kesmesi, ses kalitesinin iyi olması, mikrofonu olması ve sağlam olması. Gösterişli olmasına gerek yok özellikle dışarıdan gelen sesi kesmesi ve dışarıya çok ses vermemesi önemli. 1000TL bütçeyi geçmemesi lazım daha ucuz olsa daha iyi olur. Cooler Master CH321 ve Razer BlackShark v2X arasında kaldım. Başka öneriniz varsa da olur.

Razer BlackShark V2 X bakılabilir. Az bütçe aşımı ile Corsair Void Elite Surround bakabilirsiniz.

Razer BlackShark V2 X bakılabilir. Az bütçe aşımı ile Corsair Void Elite Surround bakabilirsiniz.

Tamam başka cevap yok BlackShark dışarıdan gelen sesi iyi kesiyor diyorsanız onu alacağım.

Tekrar baktım da BlackShark 3.5mm girişliymiş bilgisayar kasa ve giriş arka kısımda kalıyor 3.5mm giriş uygun olmaz USB olması lazım. CH321'a ne dersiniz performansı iyiyse onu alacağım.

Tamam başka cevap yok BlackShark dışarıdan gelen sesi iyi kesiyor diyorsanız onu alacağım.

Tekrar baktım da BlackShark 3.5mm girişliymiş bilgisayar kasa ve giriş arka kısımda kalıyor 3.5mm giriş uygun olmaz USB olması lazım. CH321'a ne dersiniz performansı iyiyse onu alacağım.
Performansı gayet iyi, alabilirsiniz.

Geri
Yukarı