1000TL'ye kadar klavye önerisi

Bütçe
750

EfeBaskan

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:Ryzen 5 5500
Anakart:AsusPrime B450M-K II
Ekran Kartı:Rx 570 Series
Ram:AdataXPG Spectrıx 8x2GB 3200Mhz
Eski klavyem Gamepower'dı şu an RGB LED'leri sıkıntılı o yüzden 500-1000 TL arası F/P klavye bakıyorum. Bildiğiniz varsa önerir misiniz?
(Mekanik olursa iyi olur ayrıca red Switch tercih ediyorum).

Son düzenleyen: Moderatör:
Leaven K620 var hocam. Tüm tuşlara aynı anda basabilme, Rainbow ışıklandırma modları, kırmızı Switch'ler falan var. Tuşlar PBT yani ABS'den daha kaliteli. En önemlisi hot-swap özelliği var. Dezavantajlarına gelirsek gündüz ışıkları çok iyi yansıtmayabiliyor ve büyük tuşlardaki stabilizatörler kötü. İncelememi okuyabilirsiniz. Trendyol'da 700 TL falan.

Leaven K620 var hocam. Tüm tuşlara aynı anda basabilme, Rainbow ışıklandırma modları, kırmızı Switch'ler falan var. Tuşlar PBT yani ABS'den daha kaliteli. En önemlisi hot-swap özelliği var. Dezavantajlarına gelirsek gündüz ışıkları çok iyi yansıtmayabiliyor ve büyük tuşlardaki stabilizatörler kötü. İncelememi okuyabilirsiniz. Trendyol'da 700 TL falan.
Teşekkürler inceleyeceğim hocam.

Leaven K620 var hocam. Tüm tuşlara aynı anda basabilme, Rainbow ışıklandırma modları, kırmızı Switch'ler falan var. Tuşlar PBT yani Abs'den daha kaliteli. En önemlisi hot-swap özelliği var. Dezavantajlarına gelirsek gündüz ışıkları çok iyi yansıtmayabiliyor ve büyük tuşlardaki stabilizatörler kötü. İncelememi okuyabilirsiniz. Trendyol'da 700 TL falan.

%100 hali var mıdır aynı fiyat aralığında, ışık vs. önemsiz.

Hocam bilmiyorum ama bu fiyatta Full-size klavyeler genellikle kalitesiz oluyor.

Hocam bu nasıldır bi bilginiz var mı?

Hocam bu nasıldır bir bilginiz var mı?

Hocam almayın bence. Kalitesiz diyorlar. RGB değil Rainbow geliyor. Tuşlar basmıyormuş bir süreden sonra. Benim önerdiğim klavye hem daha kaliteli hem de hot swap özelliğine sahip. Bu klavyelerde Çinlilerin ne olduğu bilinmez Switch'leri lehimli bir de.

Hocam almayın bence. Kalitesiz diyorlar. RGB değil Rainbow geliyor. Tuşlar basmıyormuş bir süreden sonra. Benim önerdiğim klavye hem daha kaliteli hem de hot swap özelliğine sahip. Bu klavyelerde Çinlilerin ne olduğu bilinmez Switch'leri lehimli bir de.
Hocam birde bu var buda iyi değil derseniz sizin dediğiniz bekleyeceğiz mecbur stoğu kalmamamış maalesef ki.

Geri
Yukarı