1000TL'ye kadar kulaklık önerisi

Educemy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, uzun bir zamandır Rampage SN-R10 kullanıyorum. Artık bozulmalar ses gitmeler başladı yeni kulaklık alacağım. Başlıkta da belirttiğim gibi 600-1000 TL arası bir bütçem var. Şöyle eğer alırsam yaklaşık 2 yıl kullanabileceğim ve alırsam ileride pişman olmayacağım, mikrofonu güzel bir kulaklık önerebilir misiniz?
Ek soru: Discord'da arkadaşlarımla konuşurken arkadan video izlersem veya müzik dinlersem ses Discord'dan karşı tarafa gidiyor, onun sebebi nedir veya kulaklıktan kaynaklı mı olur? Nasıl düzeltebilirim?

Teşekkürler bundan sipariş verdim, mikrofon kalitesi nasıl? FPS oyunlarında rahat bir şekilde ses kasilabiliyor mu ve uzun süreli yani yaklaşık 3-4 saat kesintisiz kullanımda rahatsızlık verir mi?

Teşekkürler bundan sipariş verdim, mikrofon kalitesi nasıl? FPS oyunlarında rahat bir şekilde ses kasilabiliyor mu ve uzun süreli yani yaklaşık 3-4 saat kesintisiz kullanımda rahatsızlık verir mi?
Biraz geç oldu, şuan aldın da kullanıyor musun bilmiyorum ama yine de cevap vereyim. Mikrofonu gayet iyi, arkadaşlarla konuşurken eskisinden çok daha net geliyor sesin diye dönüşler alıyordum. Ses kasmak için ufak bir ayarla yeşil renkteki ekolayzeri kullanıyorum. Bassları düşürüp mid ve tizleri arttırınca ufak adım sesleri daha da netleşiyor. Rahatlık konusunda ise eski kulaklığımdan daha ağırdı o yüzden başta alışması zor gelmişti. Şuan herhangi bir şekilde ağrı vs. yapmıyor, zaten şu pedli yaylı sistemden.

Yeni konular

Geri
Yukarı