1000TL'ye kadar kulaklık önerisi

ozdeemre

Decapat
Daha fazla  
Merhaba iOS cihaz kullanıyorum ve müzik için kulak üstü, kulak içi fark etmez ses kalitesi güzel olan bir kulaklık arıyorum.

Telefondan oyun oynamıyorum Spotify'dan müzik dinliyorum benim için önemli olan o.

1000TL bandı genişletilebilir aşırıya kaçmadığı sürece.

Teşekkürler.

Merhaba iOS cihaz kullanıyorum ve müzik için kulak üstü, kulak içi fark etmez ses kalitesi güzel olan bir kulaklık arıyorum.

Telefondan oyun oynamıyorum Spotify'dan müzik dinliyorum benim için önemli olan o.

1000TL bandı genişletilebilir aşırıya kaçmadığı sürece.

Teşekkürler.

KZ edx Pro öneririm.

KZ edx Pro öneririm.
teşekkür ederim bu ara bu kulaklığı önereni çok gördüm ama bu tarz kulaklıklar bana hitap etmiyor.

Kulak içilerde airpods tarzı ama silikonlu seviyorum

kulak üstülerde jbl gibiler değilde anker soundcare q30 gibi kulağı tamamen kapatanları seviyorum

teşekkür ederim bu ara bu kulaklığı önereni çok gördüm ama bu tarz kulaklıklar bana hitap etmiyor.

Kulak içilerde airpods tarzı ama silikonlu seviyorum

kulak üstülerde jbl gibiler değilde anker soundcare q30 gibi kulağı tamamen kapatanları seviyorum
Şahsen kulakiçi olarak JBL C100SI öneririm uzun zamandır kullandım hala kullanıyorum ve memnunum.

Teşekkür ederim bu ara bu kulaklığı önereni çok gördüm ama bu tarz kulaklıklar bana hitap etmiyor.

Kulak içilerde AirPods tarzı ama silikonlu seviyorum.

Kulak üstülerde JBL gibiler değil de Anker soundcare Q30 gibi kulağı tamamen kapatanları seviyorum.

Kulak üstü olarak Snopy SN-101 öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı