1000TL'ye kadar spor için kulaklık tavsiyesi

Nightmare12

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem 1000 TL 200 daha ver şunu al gibi şeyler demezseniz sevinirim. Spor için kulak kablosuz içi kulaklık arıyorum ses kalitesi falan yüksek bir şey beklemiyorum zaten uzun ömürlü olsun yeter.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bütçem 1000 TL 200 daha ver şunu al gibi şeyler demezseniz sevinirim. Spor için kulak içi kulaklık arıyorum ses kalitesi falan yüksek bir şey beklemiyorum zaten uzun ömürlü olsun yeter.

Redmi Buds Essential kullanıyorum önerebilirim, şarjı 5 saat gidiyor kutu ile 18saati buluyor.

Orta ses de 1m yakında değilse hiçbir şey duyulmuyor.

Müzik ve oyun için ideal bir kulaklık, sesler kaliteli ve baslar tok.

Mi Store'dan alabilirsiniz, ben 479 TL'ye almıştım. Yurt içi ile gönderiyorlar.

Redmi Buds Essential kullanıyorum önerebilirim, şarjı 5 saat gidiyor kutu ile 18saati buluyor.

Orta ses de 1M yakında değilse hiçbir şey duyulmuyor.

Müzik ve oyun için ideal bir kulaklık, sesler kaliteli ve baslar tok.

Mi Store'dan alabilirsiniz, ben 479 TL'ye almıştım. Yurt içi ile gönderiyorlar.

Sağ olun hocam fiyatı da uygun duruyor.

Abi selam, bütçen 1000₺ ise bence bir tık daha kaliteli bir şey bakabilirsin. Baseus Bowie EZ10 öneririm. Yabancı incelemelere bakarsan zaten fiyat performans açısından çok kaliteli bir ürün. Türkiye'de neden yeterince satılmıyor şaşırtıcı gerçekten. Pazar çok ciddiye alınmıyor sanırım, ve rekabet bir tık zorlu bu segmentte. Bluetooth 5.3, 0.06sn düşük gecikme ve hızlı şarj gibi özellikleri var. Sarı sitede ben satıyorum aynı zamanda başka satıcıların da linkini bırakacağım. Nereden satın alırsan al eğer satın alırsan lütfen yorumla burada cihazı. Ayrıca sarı site üzerinden technopat sosyalden geldim dersen sana indirim de yapalım.

Linkler (Benim sattığım):

Diğer E-Ticaret satıcıları:

Not: N11'de de satıyorlardı kaldırmışlar bulamadım. İlginç. İyi eğlenceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı