1000TL'ye mouse pad önerisi

Galaxes

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
En az 70x30Cm'lik yapıyorum. Kaliteli olur diye düşünüyorum bu bütçede. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maksimum 1000tl bütçem evet. 70x30cm büyüklükten küçük olanlara bakmıyorum hocam.

Hocam QCK XXL mi daha iyidir bu mu?

SteelSeries ürünlerini beğenmiyorum ben. Bütçe yeterse Fnatic Jet öneririm. Dünyadaki en hızlı kumaş mouse pad o. Bakış açısına göre göre renk değiştiren tasarımı var.

SteelSeries ürünlerini beğenmiyorum ben. Bütçe yeterse Fnatic Jet öneririm. Dünyadaki en hızlı kumaş mouse pad o. Bakış açısına göre göre renk değiştiren tasarımı var.
Hocam cam gibi istemiyorum açıkçası. Yüksek sens kullandığım için hem cam gibi olmayan hem de çok yavaş olmamasını tercih ediyorum. Klasse mousepad'im artık çokta iyi kaymıor o yüzden bakıyorum. Bunu da inceleyeceğim fakat neden SS ürünlerini sevmiyorsunuz?

Hocma cam gibi istemiyorum açıkçası. Yüksek sens kullandığım için hem cam gibi olmayan hem de çok yavaş olmamasını tercih ediyorum. Klasse mouse Pad'im artık çok da iyi kaymıor o yüzden bakıyorum. Bunu da inceleyeceğim fakat neden SS ürünlerini sevmiyorsunuz?

Yok cam değil zaten. Kumaş mouse pad. Hızlı ve kumaş istiyorsan en iyi tercih o.

SteelSeries'ın daha önce kullandığım bir mouse padi vardı adını hatırlayamadım. Memnun kalmamıştım. Paylaştığınız model de dikişsiz bir model. Pek uzun ömürlü de olmaz gibi duruyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yok cam değil zaten. Kumaş mouse pad. Hızlı ve kumaş istiyorsan en iyi tercih o.

SteelSeries'ın daha önce kullandığım bir mouse padi vardı adını hatırlayamadım. Memnun kalmamıştım. Paylaştığınız model de dikişsiz bir model. Pek uzun ömürlü de olmaz gibi duruyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam dediğiniz Fnatic modelinin linkini atar mısınız. Niyeyse bulamadım.

1500 çok aşıyor be hocam :/. Öneriliniz için teşekkürler yine de.

@Xantern hocam bu bütçeye kadar en kaliteli kriterlerimde ki bu HyperX midir?

Bu arada hocam o mousepad vergilerle 2000'e denk geliyor. Bişey demek istemiyorum vergilere bakarsanız anlarsınız ne demek istediğimi.
1696443910922.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı