1000TL'ye kontrol mouse pad onerisi

Stok gelmeyecekse ve M boyut uyuyorsa bunu önerebilirim.

Hibrit bir pad düşünürsen de bunları önerebilirim.

Klasse alınır mı hocam ya bu fiyata? 360 TL iken aldım o zaman fiyatına değerdi fakat şu an asla. Focus 3, Dash ve AC2 alınır tabii ki ama önermeyin artık. Swarcow diye bir youtuber övüyordu artık o da övmüyor Discord'unda sövüyor hatta. Yarı fiyatına olmasına rağmen orjinaliyle arasında gerçekten fark var orjinali de 994 TL. 37.57AU $ 50% OFF|Esportstiger GameMousepad Huoyun2 Lingyun QingSui2Spro Xuan Eba Neon MasterproJinQin Limitless2 WuXiang2 JiaoYang Zongshimo|Fare Altlıkları| - AliExpress

1683538939643.png

Klasse alınır mı? Hocam ya bu fiyata? 360 TL iken aldım o zaman fiyatına değerdi fakat şu an asla. Focus 3, dash ve AC2 alınır tabii ki ama önermeyin artık. Swarcow diye bir YouTuber övüyordu artık o da övmüyor Discord'unda sövüyor hatta. Yarı fiyatına olmasına rağmen orijinaliyle arasında gerçekten fark var orijinali de 994 TL. 37.57AU $ 50% OFF|Esportstiger GameMousepad Huoyun2 Lingyun QingSui2Spro Xuan Eba Neon MasterproJinQin Limitless2 WuXiang2 JiaoYang Zongshimo|Fare Altlıkları| - AliExpress

Eki Görüntüle 1771112

Klasse için mi önermeyin dediniz yoksa fnatic padler için mi anlamadım orasını.

460 TL'ye Klasse'den daha iyi hibrit bir pad var mı varsa inceleyeyim kaydedeyim alacağım zaman bakayım hocam.
Hybrid almaya gerek yok ki o fiyata. Orjinali çok daha iyi. Daha fazla para biriktirip orjinali ya da AC2 alınmalı. İllaha onu alacağım diyorsanız 2. el falan alın 460 TL'ye yazık.

Hybrid almaya gerek yok ki o fiyata. Orijinali çok daha iyi. Daha fazla para biriktirip orijinali ya da AC2 alınmalı. İllaki onu alacağım diyorsanız 2. el falan alın 460 TL'ye yazık.

Ben zamanında 190 TL'ye 2 tane almıştım ikincisini kullanıyorum şu an zaten ondan yana sorun yok benim için. Ben daha sonra alacağım zaman için istemiştim öneri. Control'ya da Speed bir pad almaktansa hybrid kullanıyorum o yüzden.

Kimse önermemiş fakat kontrol için en iyi yatırım Zowie GSR olur. Mikro kumaş dokuma olan diğer markalar GSR'n yedeği olur. Hem de mevcut bütçenin çok altında. Ne tür kauçuk malzeme kullanıldığı belli olmayan klon markalara para harcama.

Yeni konular

Geri
Yukarı