1000TL'ye sistem önerisi

Teşekür ederim şuanda 3 farklı siteden aynı şeyleri soruyorum. :D:D
Şimdi ise farklı bir sorun çıktı anakart usb 2.0 destekliyor ama kasada sadece 3.0 var diyor ne olcak peki şimdi ?

Dostum, USB portu kasanın destekleyeceği bir şey değil. Orada belirtilen kasanın ön panelinde kullanabileceğin USB portları olduğu ve bunun USB3.0 desteklediği. Ve eğer alacağın anakartta 3.0 portu yoksa ön panele bağlayamazsın maalesef. Böylece kasanın sadece ön tarafındaki USB portlarını kullanamamış olursun. Ancak zaten neden USB 3.0 desteği olmayacak kadar eski bir kart alasın ki?

Yukarıdaki sistemi almayı düşünüyorsan alma derim. Bütçenin düşük olduğunu anlayabiliyorum ancak müdahale edilmesi gereken yerler var o setupta. Bir konu açıp, bütçeni, kullanım amacını ve istediğin diğer şeyleri belirtirsen bir tavsiye de technopat üyelerinden almış olursun ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum, USB portu kasanın destekleyecieği bir şey değil. Orada belirtilen kasanın ön panelinde kullanabileceğin USB portları olduğu ve bunun USB3.0 desteklediği. Ve eğer alacağın anakartta 3.0 portu yoksa ön panele bağlayamzsın malesef. Böylece kasanın sadece ön tarafındaki USB portlarını kullanamamış olursun. Ancak zaten neden USB 3.0 desteği olmayacak kadar eski bir kart alasın ki?

Yukarıdaki sistemi almayı düşünüyorsan alma derim. Bütçenin düşük olduğunu anlayabiliyorum ancak müdahale edilmesi gereken yerler var o setupta. Bir konu açıp, bütçeni, kullanım amacını ve istediğin diğer şeyleri belirtirsen bir tavsiye de technopat üyelerinden almış olursun ;)
Yorumunuz için teşekür ederim. İleride buna HD7850 O.C. GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı - Amd Ekran Kartı takacağım böyle bırakmıyacağım fiyatı 1352tl olacak kötü mü sizce ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı