100k isteyince 1M para veren abilerin olduğu oyun adı

Ramboo27

Hectopat
Gece gece bu soru kafama takıldı. Bir oyun vardı eskilerin 100k isteyince 1M falan veriyorlardı, adı neydi oyunun? Unuttum anlayış gösterirseniz sevinirim.

Metin2'dir bence. Gerçekten hoşgörüsüz oyuncuların dışında çok cömert olanlar da vardı. Bundan 1-2 ay önce nostalji olsun diye yükledim oyunu. 2 gün oynadım. Silaha + basmak kolaylaştırılmış mı bilmiyorum; fakat dolunay kılıcını +9'a kadar yükselttim. Daha sonrasında içimden geldi ve yoldan geçen birine hediye ettim. İnşallah sevinmiştir ve gününün güzelleşmesine bir katkım olmuştur.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim aslında bende Metin2 olduğunu düşünüyordum ancak kafama tam olarak dığdıramadım aklım neredeyse Wolfteam’a kadar gitti sonra wolfteam’da 1m gibi para baya bi pahalı olduğunu biliyodum herkese çok çok teşekkür ederim aradığım cevap Metin2'ydi.
Metin2'dir bence. Gerçekten hoşgörüsüz oyuncuların dışında çok cömert olanlar da vardı. Bundan 1-2 ay önce nostalji olsun diye yükledim oyunu. 2 gün oynadım. Silaha + basmak kolaylaştırılmış mı bilmiyorum; fakat dolunay kılıcını +9'a kadar yükselttim. Daha sonrasında içimden geldi ve yoldan geçen birine hediye ettim. İnşallah sevinmiştir ve gününün güzelleşmesine bir katkım olmuştur.

1, 2 ay önce bende indirip oynamak istemiştim kılıç'ı +5'e kadar basmıştım sonra tekrar bir şansımı denim dediğimde kılıçım elimden gitmişti :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı