100Mbps altyapı için ISS önerisi

Keremmxo78

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Şu an kullanmış olduğum Türk Telekom 24 Mbps'lik internetinimi değiştirmek istiyorum. Bu pakete 110 TL ödüyorum. Yine bu fiyat çerçevesinde maksimum 150 TL gibi bir fiyata geçebileceğim bir paket önerir misiniz? Altyapım 100 Mbps'e kadar fiber destekliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Şu an kullanmış olduğum Türk Telekom 24 Mbps'lik internetinimi değiştirmek istiyorum. Bu pakete 110 TL ödüyorum. Yine bu fiyat çerçevesinde maksimum 150 TL gibi bir fiyata geçebileceğim bir paket önerir misiniz? Altyapım 100 Mbps'e kadar fiber destekliyor.

TurkNet öneririm, ping değerleri ve hız konusunda çok güzel bir ISS.

Hocam Netspeed kullanıyorum ve memnunum ve tavsiye derim diğer komşumuzda Millenicom kullanıyor ona da bakabilirsin.

Hocam TurkNet sitesinden altyapı sorgulayıp atar mısınız?

Poyraz net e bakabilirsin, fiber 100 kullanıyorum herhangi bir problemim yok.
Bu ISS hakkında bilgi verebilir misiniz daha önce duydum ama pek bilmiyorum şimdi sitesine girdim baktım 100/8 fiber paketi 95 TL. Güvenilir mi kurulum ücreti modem ücreti vs. var mı ?

Bu ISS hakkında bilgi verebilir misiniz daha önce duydum ama pek bilmiyorum şimdi sitesine girdim baktım 100/8 fiber paketi 95 TL. Güvenilir mi kurulum ücreti modem ücreti vs. var mı?

TurkNet'den geçiş yaptığım için kurulum ücreti ödemedim, modem ücreti ile birlikte 105 TL ödüyorum TTNET zam yaptığı için fiyatta belki artış yaşanabilir. 2 ay civarı oldu geçiş yapalı kopma sorunu yaşamadım, tek eksisi DNS ile yasaklı sitelere giriş yapamamak.

Yeni konular

Geri
Yukarı