100Mbps internetle GeForce NOW üzerinden Bannerlord oynama

Virtuoso

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. GeForce NOW üzerinden Mount and Blade 2 oynamak istiyorum ancak zevk alır mıyım, donma kasma ve görüntü bulanıklaşma gibi şeyler olur mu merak ediyorum.

İnternet: 9 ms, 100Mbps download, 4Mbps upload. Upload'um biraz düşük gibi geldi, sorun olur mu bilemedim.

Bir de alırsam Epic Games'den mi yoksa Steam'den mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi günler. GeForce NOW üzerinden Mount and Blade 2 oynamak istiyorum ancak zevk alır mıyım, donma kasma ve görüntü bulanıklaşma gibi şeyler olur mu merak ediyorum.

İnternet: 9 ms, 100Mbps download, 4Mbps upload. Upload'um biraz düşük gibi geldi, sorun olur mu bilemedim.

Eğer evde interneti fazla kişi kullanmıyorsa çok rahat bir şekilde oynarsın. Upload hakkındada zaten GeForce NOW neredeyse upload kullanmıyor. Steam mi Epic mi kısmı sana kalmış.

100 ile çok rahat oynarsın ben euda 50 ile oynuyorum rekabetçi oyunlarda bile sıkıntı olmuyor oyunu istediğin yerden al (Ethernet kablosu ile bağlı)

Geri
Yukarı