100TL internet paketi önerisi

nneutronn

Centipat
Herkese merhaba. 3 senedir aktif bir Türk Telekom kullanıcısı olarak verdikleri avantajsız paketler sonucunda Millenicom'a taşıma başlatmıştım 2gün önce. Bu sabah geçiş işlemlerim başlatılmış. Türk Telekom müşterisiyken aldığım değerler ping: 10, download: 14, upload Max 1.5. Millenicom'da iste altyapım Max 79Mbps hızı desteklediği için bu değerleri alıyorum. Mevcut pingim sabit 35 gözükmekte. Bu benim için fazla bir sayı. Ben 8-10'ları görmeyi planlıyordum. LoL oynayan kişiler için Türk Telekom'da 38ping sabit alırken şu an Millenicom'da 50-52 ping sabit alıyorum aynı şekilde Valorant'ta da aynı değerler. Bu ping değerini nasıl düşürebilirim? Yeni bir kullanıcı olduğum için mi böyle şu anlık? Ve ben Hatay'da oturuyorum. Speedtest yaptığımda Turk.net " İstanbul" yazmakta çok bilgim olmadığı için İstanbul'a bağlandığı için mi bu değerler yüksek? Ve sadece Online oyun oynayan birisi için internet hizmeti önerisi olan var mı? Max 100TL paket ücreti ve yüksek değerler olması tercihimdir. Teşekkürler, iyi forumlar.
1614158855120.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı