Aylık 90-100TL'ye internet paketi önerisi

Şu anda ben de kendi adresimde mevcut altyapıyı sorgulayamıyorum. Sistemlerde anlık sorunlar olabilir, daha sonra tekrar deneyin bence. Ama en nihayetinde sonuç aynı çıkarsa, bu fiyattan taşınabilir internet çözümü almanız mümkün değil.
Hocam fiyatı bos verip bir öneri yaparsanız ne önerirsiniz.

Size en uygun paketi buldum. Turk Telekom'dan 50 GB modemli ve taahhütlü şekilde bu paketi alırsanoz, aylık 101 TL'ye 50 GB kotalı internet sahibi olabilirsiniz. Tabii size ne kadar yeter bilmem, o yüzden 157 TL'ye 100 GB kotalı paketi de mevcut.
Buradan detaylara ulaşabilirsiniz.
Hocam sınırsız bir şekilde fiyat fark etmek sizin ne önerir siniz peki

Mesajı yeniden düzenledim, bakabilirsiniz.
Bu arada tekrar uyarmak istiyorum sizi, şu anda anladığım kadarıyla bütün sağlayıcıların altyapı sorgulama sistemlerinde bir sorun var çünkü kendi adresim de dahil başka hiçbir adresi sorgulayamıyorum. Bundan ötürü yarın sabah da yine özellikle Netspeed üzerinden sorgulama yapıp yeniden foruma yazmanızı rica ediyorum. Tam kesinlikle altyapı olup olmadığını bilmeden böyle taahhütlü çözümlere yönelmemenizi tavsiye ederim.
Netspeed'in sistemleri düzeldi gibi geliyor, bir kez daha sorgulayıp çıkan sonucu yazabilir veyahut ekran görüntüsünü ekleyebilir misiniz? Özellikle oradan sorgulamanızı istiyorum zira bayağı doğru bilgiler veriyor orası. Sizi taşınabilir internete mahkum etmeden önce her şeyden tam emin olsak iyi olur zira bu taşınabilir internet çözümleri, çok da sağlıklı hızlar ve ping değerleri sunmuyor maalesef ki.

Mesajı yeniden düzenledim, bakabilirsiniz.

Bu arada tekrar uyarmak istiyorum sizi, şu anda anladığım kadarıyla bütün sağlayıcıların altyapı sorgulama sistemlerinde bir sorun var çünkü kendi adresim de dahil başka hiçbir adresi sorgulayamıyorum. Bundan ötürü yarın sabah da yine özellikle Netspeed üzerinden sorgulama yapıp yeniden foruma yazmanızı rica ediyorum. Tam kesinlikle altyapı olup olmadığını bilmeden böyle taahhütlü çözümlere yönelmemenizi tavsiye ederim.
Evet hocam zaten altyapı yok demedi hata verdi bende sonradan gördüm onu ve suan kullandığım interneti telefon üzerinde test ettim 1.4 mbps cikti vodafone 15 ise benim icin devrim niteliğinde olur.

Evet yeni test sonuçları

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-08-15-00-42-01-88_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2021-08-15-00-42-01-88_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 31
Evet hocam zaten altyapı yok demedi hata verdi bende sonradan gördüm onu ve suan kullandığım interneti telefon üzerinde test ettim 1.4 mbps cikti vodafone 15 ise benim icin devrim niteliğinde olur.
Tamam siz yine deneyin Netspeed üzerinden. Aynı hatayı verirse sizi salacağım, umarım sizi idare eder en azından bölgenize bir şekilde altyapı gelene kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı