100TL Mouse Önerisi

Son 1 ürün kalmış şu mouse nasıl.
Veya örgü kablolu ve RGB mouse pad li şu model nasıl.

Şu var güzel hemde 4000 dpi bence ideal.
Hocam centaur modelini pek önermiyorum. Ben aldım 1 sene olmadan çark iptal oldu, çarkı da öyle aman aman kullanan birisi de değilimdir he. Benim önerim başka olurdu ama yiğidi öldürüp hakkını da vereceğim, malzeme kalitesi olarak çok güzel bir fare 🙂
Bu fareyi kullanan arkadaşım var, adam aktif olarak Knight ve CS:Go oynuyor ve çok memnun,
Bunu da kullanan arkadaşım var o da günlük normal olan birisi FM oynuyor en çok o da memnun, ayrıca bu iki mouse da 50₺ altında. Bir düşünün derim.
Saygılarımla...

Son düzenleme:
@selman044

Tigoes X5 aşırı çöp bir mouse. Kardeşime ağzı sussun diye, kandırmak için almıştım. Malzeme kalitesi berbat.

Everest'in de ondan farkı yok.

Bu tarz mouselar sadece click yapmak için kullanılır. Performans, konfor ve kalite beklenemez.

100 TL, kaliteli bir mouse için düşük bir limit fakat 20 lira daha katıp bu ikisinden birini alabilirsin:

Ayrıca Bloody'e de bakabilirsin (A4Tech'in oyun markası)

Bu da A4Tech olarak ürettikleri mouse

Ama ben senin yerinde olsam, o bütçe ile +45 TL daha katar, Logitech G300S alırdım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı