100TL Oyuncu için Wi-Fi adaptör tavsiyesi

fuatX

Hectopat
Kopma ve Online oyunlarda ping sorunu yaşatmayacak, yaklaşık 12 adım ötede(2 duvar arkası) modemden sinyali alıp masaüstüne verebilecek, mümkünse kablolu bağlantıdan hız farkı olmayacak en ucuz ürünü istiyorum.
Not: Umarım 100TL altında bir ürün vardır bu performansı veren.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle imkansız bence. Kriterleriniz fazla. Ama şunun yorumları iyi

Son düzenleme:
100 TL altında böyle bir performansı yakalayacağınızı sanmıyorum, zaten bizim evdeki modemden masaüstü bilgisayarıma kabloyla çektiğimde yaklaşık 30 MB/s hıza rahatlıkla erişebildiğim halde 75 TL'ye aldığım WiFi adaptörü ile 10 MB/s hıza zor ulaşabilmemin de bunun bir kanıtı olduğunu söyleyebilirim. Gerçi benim WiFi adaptörü geçici olarak alınmış bir adaptördü, internetten adam akıllı bir adaptör alırsanız elbet sonuçlar değişebilir.

Şunu tavsiye ederim:

Benzer sebepten ötürü almıştım. 4 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum. Evin içinde laptop veya akıllı telefonların hiçbir zaman tam seviye sinyal alamadığı iki farklı yerde tam çekiyor. İndirme hızı veya ping konusunda fark görmedim. Kapsama alanını, sinyal gücünü ve bağlantının kararlılığını artırmak için bu şekilde harici antenli adaptör ve mümkünse kuvvetli antenleri olan modem/router kullanmak gerek.

100 lira altına alınabilecek en iyi ürünlerden birisi budur. Yukarıda tavsiye edilmiş Inca adaptör de kağıt üzerinde iyi duruyor. Dark, Platoon gibi markaları tercih etmeyin. Ağ sistemleri konusunda kendisini ispatlamış markalar kullanın.

Şunu tavsiye ederim:

Benzer sebepten ötürü almıştım. 4 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum. Evin içinde laptop veya akıllı telefonların hiçbir zaman tam seviye sinyal alamadığı iki farklı yerde tam çekiyor. İndirme hızı veya ping konusunda fark görmedim. Kapsama alanını, sinyal gücünü ve bağlantının kararlılığını artırmak için bu şekilde harici antenli adaptör ve mümkünse kuvvetli antenleri olan modem/router kullanmak gerek.

100 lira altına alınabilecek en iyi ürünlerden birisi budur. Yukarıda tavsiye edilmiş Inca adaptör de kağıt üzerinde iyi duruyor. Dark, Platoon gibi markaları tercih etmeyin. Ağ sistemleri konusunda kendisini ispatlamış markalar kullanın.
Hocam bunun yorumları pek iyi değil. Ve biraz eski bir model. Windows 10 ile sorun yaşayabilir arkadaşımız :)

Hocam bunun yorumları pek iyi değil. Ve biraz eski bir model. Windows 10 ile sorun yaşayabilir arkadaşımız :)

1585466805798.png

Sitesinde desteği var, neden sorun yaşasın ki.

Kendim kullanıp performansından memnun kalmamış olsam tavsiye etmezdim.

Tekrar yazayım. CS:GO oynarken ping sorunu yaşamadım. Kopma olmadı. Ayrıca Windows 10 ile gayet güzel çalışıyor. Güncel sürücüsü var.

Eki Görüntüle 523113

Sitesinde desteği var, neden sorun yaşasın ki.
v5 ve v6 sürümleri destekliyor. Ama çok eskiden beri var olan bir cihaz olduğu için v4 ve önceki üretimler denk gelirse sorun yaşayabilir.
Kendim kullanıp performansından memnun kalmamış olsam tavsiye etmezdim.

Tekrar yazayım. CS:GO oynarken ping sorunu yaşamadım. Kopma olmadı. Ayrıca Windows 10 ile gayet güzel çalışıyor. Güncel sürücüsü var.
Hocam zaten hepsiburada yorumları ağırlıklı olumlu. Ama v1 v1.1 v2 v3 v4 sürümleri denk gelip sorun yaşayanlar olmuş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı