104 tuşlu mekanik klavye önerisi

Bütçe
1500

erenunal57

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, şu anda Gamepower Warlock compact blue Switch klavye kullanıyorum, sesi artık rahatsız etmeye başladı ve numpad ihtiyacı duyuyorum. Elimdeki klavyenin 1500TL civarında bir fiyatı olduğunu gördüm ve bende ki klavye de de hiçbir sorun yok sadece biraz kirli, 700TL civarında satmayı düşünüyorum. Böylelikle bütçem 1500TL'leri bulabilir. 104 tuşlu red Switch güzel bir klavye arıyorum, önerilerinizi bekliyorum.

Bence bütçe biriktirip güzel tam klavye alın 1500tl bütçede kaliteli tam klavye yok maalesef.
Akko 5108b Plus indirimi bekleyebilirsiniz indirimsiz 3000-4400 TL civarında geziyor. Şu an biraz indirimli 2700 civarına geliyor ama 1 ay önce vergi dahil 1973 TL'den satılmıştı o zaman almıştım kullanıyorum şu an tavsiye ederim. 2 Switch seçeneği var jelly black ve purple olmak üzere. Jelly black Switch'lerin sesi az ve tok purple Switch'lerin ise sesi Black Switch'lere göre 2 kat daha fazla ve tok. Bende 2 Switch de mevcut jelly black Switch'lerin sesi bence çok düşük purple Switch tavsiye ederim sesi biraz yüksektik ama hissiyati gayet güzel.

Son düzenleme:
Klavyeyi satmadan açmayın konuyu. Beklentinizin altında satılır veya geç satılır alamazsınız önerilen ürünleri.
Söylediğim fiyatı her şekilde karşılarım.

Bence bütçe biriktirip güzel tam klavye alın 1500tl bütçede kaliteli tam klavye yok maalesef.
Akko 5108b Plus indirimi bekleyebilirsiniz indirimsiz 3000-4400 TL civarında geziyor. Şu an biraz indirimli 2700 civarına geliyor ama 1 ay önce vergi dahil 1973 TL'den satılmıştı o zaman almıştım kullanıyorum şu an tavsiye ederim. 2 Switch seçeneği var jelly black ve purple olmak üzere. Jelly black Switch'lerin sesi az ve tok purple Switch'lerin ise sesi Black Switch'lere göre 2 kat daha fazla ve tok. Bende 2 Switch de mevcut jelly black Switch'lerin sesi bence çok düşük purple Switch tavsiye ederim sesi biraz yüksektik ama hissiyati gayet güzel.
Hocam açıkçası zaten zorunda olsam o fiyatlara alırım ancak bir klavye için 3000 tl gibi fiyatlara çıkmak istemiyorum. En fazla 2000tl çıkarım tahminen. Açıkladığım fiyat aralığında öneride bulunursanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı