1050 Ti boşta 42-45 derece

Quikied

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, havalar çok sıcak bundan kaynaklanabileceğini düşündüm sanki bu aralar sıcaklık değerlerim biraz arttı yine havalara bağlıyorum bunu. Yükseldi dediğim 75 üstü çıktığını görmediğim hiç sıcaklığın bir iki kere 73 falan oldu. Normal mi bu sıcaklık değerleri?

ASUS GeForce GTX 1050 Ti Cerberus 4 GB.
AMD ryrzen 3 2200G.
8 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Havaların sıcaklığı bayağı arttı o yüzden sıcaklıklar artmış olabilir, daha önce ekran kartına baktın mı sıcaklıklar hangi seviyedeydi?

Arkadaşlar, havalar çok sıcak bundan kaynaklanabileceğini düşündüm sanki bu aralar sıcaklık değerlerim biraz arttı yine havalara bağlıyorum bunu. Yükseldi dediğim 75 üstü çıktığını görmediğim hiç sıcaklığın bir iki kere 73 falan oldu. Normal mi bu sıcaklık değerleri?

ASUS GeForce GTX 1050 Ti Cerberus 4 GB.
AMD ryrzen 3 2200G.
8 GB RAM.

1050 Ti ısınmayan bir kart. 1050ti İÇİN biraz yüksek ama 80 derece altı sıcaklıklar gayet iyidir.

5 yıl boyunca kullandım bu ekran kartını sıcaklık dereceleri genelde 70 80 arasındaydı ama performansdan kayıp yaşamadım hiç . 3 hafta once 2Bın TL'Den satıp ustune bıraz daha aekleyıp 6500XT aldım varsa ımkanın degıstırmenı tavsıye ederım yoksa da havalar ısındı kasanın 1 kapagını ara ara açık kullan toz almamasına dikkat etmen gerek ama

Oda sıcaklığı nasıl ?
Hocam balkonda oturuyorum ben ama çok sıcak. 26 Derece sanırım.
Fanları biraz daha hızlandırabilirsiniz. 1050 Ti gibi bir kart için bir miktar fazla ancak dert edilebilir seviyede değil. Bakım yapabilirsiniz ayrıca karta.
Temizlemeyeli oldu biraz hocam evet ondan da kaynaklanabileceğini düşünüyorum.
Yine de aşırı yüksek değil dimi?

Hocam balkonda oturuyorum ben ama çok sıcak. 26 Derece sanırım.

Temizlemeyeli oldu biraz hocam evet ondan da kaynaklanabileceğini düşünüyorum.
Yine de aşırı yüksek değil dimi?
Yok hocam fena değil, normalin bir tık üstü bence bu hava için. Kasada hava sirkülasyonu kötü olabilir, macundan olabilir. Yük altında kaç derece?

Yok hocam fena değil, normalin bir tık üstü bence bu hava için. Kasada hava sirkülasyonu kötü olabilir, macundan olabilir. Yük altında kaç derece?
Hocam direk olarak bilgisayarın hiç 75 dereceyi geçtiğini görmedim o da geçen akşamlarda extreme ayarlarda Sleeping Dogs oynarken oldu. Sıcak da olduğu için herhalde sıkıntı var mı yük altında?

Geri
Yukarı