Laptop boşta 42 derece

Daha fazla  
Merhaba laptopum formattan sonra boştayken sıcaklık değerleri böyle sizce normal mi şarjda değil laptop ve fanlar otomatikte.

resim_2023-08-09_115040329.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba laptopum formattan sonra boştayken sıcaklık değerleri böyle sizce normal mi şarjda değil laptop ve fanlar otomatikte.

Eki Görüntüle 1895573

Hocam normal ama şarjdaykende kontrol edin fazla artarsa bir sıkıntı olabilir. Şarjda değilken PC kendini kısıtladığı için tam anlayamazsın ancak şarjdaykende derecenin fazla artacağını zannetmem.

Dosya Ekleri

• resim_2023-08-09_122217759.png
    resim_2023-08-09_122217759.png
    162,4 KB · Görüntüleme: 24
Fan otomatik modda.

Hocam tekkeköyden selam olsun bu arada şarjdayken sıcaklık değerleri böyle sence normal mi?

Eki Görüntüle 1895607Eki Görüntüle 1895607

Eğer cihaz boştaysa fazla ama herhangi bir yük isteyen bir program açıksa normal.

Fan otomatik modda.

Hocam tekkeköyden selam olsun bu arada şarjdayken sıcaklık değerleri böyle sence normal mi?

Eki Görüntüle 1895607Eki Görüntüle 1895607

Hocam dediğim şeyle fanın modunun alakası yok eğer şarjdayken PC ısınırsa bir bakım yapın fanlara bir bakın (cihaz yeni değilse, garanti bitmişse)

Eğer cihaz boştaysa fazla ama herhangi bir yük isteyen bir program açıksa normal.

Hocam dediğim şeyle fanın modunun alakası yok eğer şarjdayken PC ısınırsa bir bakım yapın fanlara bir bakın (cihaz yeni değil SE, garanti bitmişse)

Yok anladım sadece fanın çalışma şeklini yazmak istedim cihaz 2 aylık daha 2 yıl garantsi var.

Yok anladım sadece fanın çalışma şeklini yazmak istedim cihaz 2 aylık daha 2 yıl garantsi var.

O zaman ellemeyin ama cihazını anladığım kadarıyla HP ve forumda gördüğüm kadarıyla HP laptoplarda özellikle oyunlarda yüksek ısı problemleri 1-2 ay sonra başlıyor dikkat etmenizde fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı