1050 Ti boştaki sıcaklık değerleri nasıl?

1050 Ti gibi bir kartın normal şartlarda 50 derece civarında olması lazım fan dönmüyorsa, zaten 1350 MHz çalışıyor, belli ki GPU'yu zorlayan bir şey var, arka planda bir şey mi açık acaba?

Oyun oynarken sıcaklıklar ne durumda?
Normalde Fanları Ben Kontrol Ediyordum Boşta 25 Yapıyordum Yük Altında Pubg Oynarken Mesela 40-50 Arası Fan Hızı Yapıyordum 55-60 Derece Oluyordu İlk Defa Boşa Bıraktım Böyle Oldu 1350Mhz Yi Anlamadım Görev Yöneticisinden Baktığımda GPU Sekmesi Gözükmüyor
1050 Ti gibi bir kartın normal şartlarda 50 derece civarında olması lazım fan dönmüyorsa, zaten 1350 MHz çalışıyor, belli ki GPU'yu zorlayan bir şey var, arka planda bir şey mi açık acaba?
Görev Yöneticisinden Bakmak İstediğimde GPU Sekmesi Gözükmüyor Nereden Kontrol Edebilirim
Boştaki sıcaklığın çok bir anlamı yok. Fan profili de önemli bu konuda. Sessiz olması için yüksüzken fan çalıştırmıyorsa o değerler gayet normal. Fan profili dahil ayarları fabrika ayarlarında tutun, takip etmeniz gereken bir şey kalmaz. O gerekeni yapar zaten.
Fabrika Ayarlarına Nasıl Döndürebilirim Ekran Kartını
Arka Planda Hiçbirşey Açık Değil Nasıl Çözebilirim Windows 8.1 Kullanıyorum Onunla Alakalı Olabilir Mi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı