Çözüldü 1050 Ti Dying Light kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

telengacık

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
GTX 1050 Tİ
İşlemci
Intel (R) Core(TM) i7-2640M CPU @ 2.80GHz
Selam, Dying Light anormal derecede kasıyor. Hep 35-40 arası FPS'ler de takılıyorum. Tüm ayarlar en düşükte olsa da aynı hepsini yükseğe çeksem de aynı bilgisayarda her şey performansta. Çözümü bilen varsa yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyun içi değerlerinizi paylaşırsanız daha iyi yardımcı olacak birileri gelecektir. Isı değerleri, ekran kartı, işlemci, ram kullanım değerleri gibi...

Selam, Dying Light anormal derecede kasıyor. Hep 35-40 arası FPS'ler de takılıyorum. Tüm ayarlar en düşükte olsa da aynı hepsini yükseğe çeksem de aynı bilgisayarda her şey performansta. Çözümü bilen varsa yazabilir mi?

Önerilenlerde 8 GB yeterli yazıyor ama bence kesinlikle değil. Ben de aynı sorunu yaşıyordum bir tane daha RAM alıp çift kanal yapınca düzelmişti.

Çok yüksek ihtimal ile darboğaz var. i7 2640M, GTX 1050 Ti ekran kartını Dying Light gibi bir oyunda taşıyabilecek güçte değil. Oyun içi değerlerinizi paylaşır mısınız?

Teşekkürler işlemciyi değiştirip RAM'i yükseltince sorun çözüldü.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı