1050 Ti Fanlarından Biri Çok Hızlı Dönüyor

Birde boştaki hızlarınız bana çok tuhaf geldi kendiniz custom olarakmı ayarladınız o değerleri ?

Dosya Ekleri

• gputweak.jpg
    gputweak.jpg
    329,4 KB · Görüntüleme: 43
Birde boştaki hızlarınız bana çok tuhaf geldi kendiniz custom olarakmı ayarladınız o değerleri ?
hayır
bir sn indireyim tekrar
indirdim direkt açtığımda bu şekilde
tweak2.PNG

Son düzenleme:
Psunuz aşırı iyide değil ama kötüde değil 484 watt çıkış gücü veriyor karşılaması lazım sistemi.Bu 4000 rpm hızına arada sıradamı çıkıyor yoksa sıklıklamı oluyor ?
yani bazen sıklıkla bazen ara sıra
mesela şuan hızlı dönüyor ve yavaşlamıyor hiçbir şekilde

1563712564907.png

Kronik bir problem yada güç alımıyla ilgili bir problem yaşıyor olabilir zaten pci express girişi isteyen bir kart değil soketten güç alıyor valla geriye bir tek aklıma kronik bir problemi olabilir diye tahmin ediyorum.Psu konusundada şöyle karşılayabilir herşeyi stock değerlerinde kullanırsanız eğer işlemcinizde bir overclock yada voltaj fazlalığı olmadığından eminsiniz demi hocam bios üstünde ?
hayır fan hızı ayarı yapınca da değişmiyor
Fan hızı ayarı değişmiyorsa o fan kablosunu doğru yönde taktın demi eminsin ?

Kronik bir problem yada güç alımıyla ilgili bir problem yaşıyor olabilir zaten pci express girişi isteyen bir kart değil soketten güç alıyor valla geriye bir tek aklıma kronik bir problemi olabilir diye tahmin ediyorum.Psu konusundada şöyle karşılayabilir herşeyi stock değerlerinde kullanırsanız eğer işlemcinizde bir overclock yada voltaj fazlalığı olmadığından eminsiniz demi hocam bios üstünde ?

fan hızı ayarı hızlı dönerken değişmiyor sorun yokken değişiyor

hayır herhangi bir voltaj arttırma işlemi yapmadım herşey stockta

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı