1050 Ti GTA 5 oynarken FPS düşüyor

Dostum arkadaşın dediğine göre kendisi very high ayarlarda oynuyor, 1050ti gibi bi kartın oynatabileceği bir seviye değil bu. O yüzden en azından bu problem için ikinci rami eklese de çok bi fayda etmez bu ayarlarla oynadığı sürece.
Emin misiniz? Bu videoda gayet de oynatıyor. MSAA vs. kapalı ise 1050 Ti bu ayarları kaldırabilecek bir kart.

Screen Shot almayı bilmiyorum.
prtscn.jpg

Buraya basın daha onra buraya CTRL+V kombinasyonunu uygulayarak gönderin. Sizin klavyeniz de ''PS, PRS'' şeklinde de yazıyor olabilir.

Emin misiniz? Bu videoda gayet de oynatıyor. MSAA vs. kapalı ise 1050 Ti bu ayarları kaldırabilecek bir kart.
MSAA kapalıyken bile bu fps'leri görebileceğini tahmin etmemiştim aslında :D fakat MSAA veya FXAA hiçbiri açık değilken görsel açıdan gerçekten fark oluyor, arabaların kenarları falan piksel piksel olmaya başlıyor kendin deneyip de farkedebilirsin.

MSAA kapalıyken bile bu fps'leri görebileceğini tahmin etmemiştim aslında :D fakat MSAA veya FXAA hiçbiri açık değilken görsel açıdan gerçekten fark oluyor, arabaların kenarları falan piksel piksel olmaya başlıyor kendin deneyip de farkedebilirsin.
Doğrudur, FXAA'yı kapatmamasını öneririm zaten.

Hocam tek sıkıntı RAM mi? Ayarların hepsini "Very High oynuyorum." dedi. Bu ekran kartında vey High oynanmaz zaten.

Nasıl oynanmaz? 4K High'da bile oynatır. İyice öldürdünüz 1050 Ti'ı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Haklısın dostum ama dediğimiz gibi kenar yumuşatıcı ayarlar açıldığında fps yine yerlerde gezer.

Ben şahsen 30 FPS oynamam, dayanamam. Arkadaşın sorunu zaten drop meselesi. Very High ayarlarda neden drop olmasın ki?

Geri
Yukarı