1050 Ti için 1500 TL 144Hz Monitör tavsiyesi

Xalfard

Centipat
Lenovo Y25F hakkında bir bilgisi önerisi olan var mıdır? Her şeye açığım.
1050 Ti
i7 8750H 2.20
16 RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Ciddi olamazsın 🙂 Ben ViewSonic'in 2 tane monitörünü kullandım. İlk defa ViewSonic'e laf atan biri ile karşılaşıyorum. Şu an kullandığım monitör, XG2405. Kullanmadan yorum yapmayın. Siz büyük ihtimal, VX2458-C kullandınız.
24c mhd kullandım arkadaşım bile test etttiğinde şaşırdı renk ayarı leş D:

O monitör giriş seviyesi. Eski monitörüm aynı marka ve model. Renk ayarlarının neyi leş? Kullandığına emin misin monitörü? Hangi ayarları yaptın? ViewSonic'in monitörleri kadar kaliteli marka yok. Renk ayarı leş, arkadaşım bile test etti demeyle olmaz bu işler.

Malesef viewsonic 2458 c modelini technopat incelemesine güvenip vatandan aldım ama aşırı pişmanım G-sync de oluşan flickering problemini mi söylesem renk sorunlarını mı söylesem BİOS'a girmeme sorunu mu say say bitiremem. Bedava verseler bile alma siz de kalsın de gönder.

Malesef viewsonic 2458 c modelini technopat incelemesine güvenip vatandan aldım ama aşırı pişmanım G-sync de oluşan flickering problemini mi söylesem renk sorunlarını mı söylesem BİOS'a girmeme sorunu mu say say bitiremem. Bedava verseler bile alma siz de kalsın de gönder.
Aynen öyle tavsiye etmem yani
görünüşüne aldanmayın

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı