1050 Ti için en stabil NVIDIA sürücüsü hangisi?

Methly

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-3470
Asus GTX 1050Ti
8x2 Ram
Turbox H61
Cooler Master 500W
Meslek
Öğrenci
ASUS ROG GTX1050 Ti OC kullanıyorum. En stabil sürüm hangisi?

NVIDIA GeForce Experience indirip sürücüyü en güncel ve stabil sürücüyü oradan indirebilirsiniz.

Sırf yazmak için yazmayın ya. Otomatik sürücü kurulumu yapan hiçbir şey için kesin konuşamazsın. Kaldı ki her yeni sürücüde bazı şeylerin dengesi bozuluyor neredeyse.

DDU ile sil baştan yap, NVCleanstall ile telemetriden arındırılmış 472.12 sürümü iyi gidecektir. Bu güne kadar hep bu sürümü kullandım, bir kez olsun hata verdiğini görmedim. Aynı kartı kullanıyorum.

Sırf yazmak için yazmayın ya. Otomatik sürücü kurulumu yapan hiçbir şey için kesin konuşamazsın. Kaldı ki her yeni sürücüde bazı şeylerin dengesi bozuluyor neredeyse.

DDU ile sil baştan yap, NVCleanstall ile telemetriden arındırılmış 472.12 sürümü iyi gidecektir. Bu güne kadar hep bu sürümü kullandım, bir kez olsun hata verdiğini görmedim.
Hocam bunda ne sakınca var ki? Resmi Nvidia yayınlıyor güncellemeyi kart için.

DDU ile sil baştan yap, nvcleanstall ile telemetriden arındırılmış 472.12 sürümü iyi gidecektir. Bu güne kadar hep bu sürümü kullandım, bir kez olsun hata verdiğini görmedim. Aynı kartı kullanıyorum.

Resmi, stabil, deneysel olmayan, eski kartlarını bile güncel tutan NVIDIA sürücülerini kullanmayıp siz ne kullanıyorsunuz hocam? 🤣

Geri
Yukarı