1050 Ti için işlemci önerisi

Ryzen 3 1200 kullanıyorum eski olmasına rağmen beni idare ediyor. Tavsiyem bütçen düşükse Ryzen 3 3100 al paran varsa R5 al işini

Yetmez hocam. En kötü kaliteli bir 350-400W alın. 500W alırsanız garanti olur.
hocam merhaba bi sorum olcaktı yeni konu açmaktansa size sorayım dedim benim kasanın markası yok arkadaşın üstte attığı anakart uyumlumudur şuan kullandığım anakart ddr3 kasayı bulamıyorum internetde yeni bi kasa da mı almak gerekecek?

hocam merhaba bi sorum olcaktı yeni konu açmaktansa size sorayım dedim benim kasanın markası yok arkadaşın üstte attığı anakart uyumlumudur şuan kullandığım anakart ddr3 kasayı bulamıyorum internetde yeni bi kasa da mı almak gerekecek?
10400F her türlü geçer.
hocam şu soruma bi bakarmısınız acaba?

AMD Ryzen işlemci alırsan anakartı değiştirmen gerekir, PSU da 500W alman gerekir kafan rahat olması için. AMD anakartları, İntel anakartları gibi pahalı ve MHz düşük değildir. 550-650 TL bandında güzel anakart bulursun. İşlemcide Ryzen 5 3500x alabilirsin. Ramleri 8x2 3200 MHz al her türlü yeter. Letgo'da felen açılmamış sıfır ram satanlar var bütçen yetmezse oradan satın alabilirsin.

AMD Ryzen işlemci alırsan anakartı değiştirmen gerekir, PSU da 500W alman gerekir kafan rahat olması için. AMD anakartları, İntel anakartları gibi pahalı ve MHz düşük değildir. 550-650 TL bandında güzel anakart bulursun. İşlemcide Ryzen 5 3500x alabilirsin. Ramleri 8x2 3200 MHz al her türlü yeter. Letgo'da felen açılmamış sıfır ram satanlar var bütçen yetmezse oradan satın alabilirsin.
çoğu kişi i510400f yi önerdi sizce iyimidir o ryzen 5 3600 den

Hocam merhaba bir sorum olacaktı yeni konu açmaktansa size sorayım dedim benim kasanın markası yok arkadaşın üstte attığı anakart uyumlu mudur şu an kullandığım anakart DDR3 kasayı bulamıyorum internette yeni bir kasa da mı almak gerekecek?

Mevcut anakartınızın modelini biliyor musunuz? Anakartın üzerinde bir yerlerde yazar. Ona göre bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı