1050 Ti için işlemci önerisi

Siz kurulu bir bilgisayarda FX6300 ve 1050 Ti'yi kullanıyor musunuz? Yoksa şu an parçaları toplama aşamasında mısınız?
A320M ile FX6300 işlemci çalışmaz.
Kurulu bilgisayarda kullanıyorum. Üstte düzeltme yaptım a320m değil Üstte belirttiğim anakart,kusura bakmayın bu gün kuşumu kaybettim biraz üzgünüm.

FX8350 de olabilir. Hatta FX8370'ten biraz daha güçlü.
Bunlar sıcak işlemciler. Kasanın hava akışı, işlemci için soğutucu fan, termal macun iyi olmalı. PSU yeterli olmalı.

FX8350 de olabilir. Hatta FX8370'ten biraz daha güçlü.
Bunlar sıcak işlemciler. Kasanın hava akışı, işlemci için soğutucu fan, termal macun iyi olmalı. PSU yeterli olmalı.

PSU ne kadarlık olmalı ve fan olarak Snowman M200 vardı bu işlemciye takmayı beceremedim daha doğrusu taktıktan sonra açınca 10 dakika sonra kazanıyordu hep bende kutusuna koydum stok fanla çalıştırıyorum.

PSU ne kadarlık olmalı ve fan olarak Snowman M200 vardı bu işlemciye takmayı beceremedim daha doğrusu taktıktan sonra açınca 10 dakika sonra kazanıyordu hep bende kutusuna koydum stok fanla çalıştırıyorum.
İkisini de zorlayacağınızı düşünerek gerçek değeri en az 400w civarında olan bir PSU öneririm. Sizdeki kaç w?

Yeni konular

Geri
Yukarı