1050 Ti için İşlemci ve Anakart Önerisi

Oğuzhan0666

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar Intel DH67cL anakart, i3 2100 bir işlemci ve 4 GB RAM'im var. Ekran kartı olarak 1050 Ti OC aldım. Bütçem biraz kısıtlı maksimum 1000 TL ile anakart ve işlemci seçimim nasıl olmalı sizce, 1050 Ti'nin yanina?

Şu an elimdeki sistem ile CS:GO oynarken 800x600 ya da 1024x768 çözünürlükte aldığım FPS'i daha yüksek çözünürlükte de alıyorum yani FPS her çözünürlükte ayni.
Örnegin 1280x1021 ya da 1960'da diğer düşük çözünürlükte aldığım FPS'in aynisini alıyorum. Oysa çözünürlük düştüdüğünde FPS'in artmasi ya da çözünürlük yükseldiğinde FPS'in düşmesi lazım değil mi? Bu darbogazdan mi kaynaklanıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elindeki RAM nedir? Büyük ihtimalle onun da değişmesi gerekecek. X4 950 + B350 + 8 GB RAM düşünülebilir.
Hocam bayagi eski 2 gb lik 2 adet ram kullanıyorum.Söylediğiniz sistem 1050 TI ve CS:GO için yeterli olur mu sizce

AMD sistem pek önermiyorlar hocam bi tecrübeniz varmı sizin

bende aşağıdaki bilgisayar var.

Intel Kaby Lake G4600 3.6 GHz, GTX1050TI 4GB, 8GB DDR4, 128GB SSD Oyun Bilgisayarı - Oyuncu PC

six siege- bf4-bf1- hepsini multiplayerde iyi ayarlarda oynuyorum.
hocam ana kart ne acaba göremedim.bir de cs go da fps durumunuz nedir acaba

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı