1050 Ti için riser tavsiyesi

Wolker

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 1050 Ti ek beslemesi olmayan 3 ekran kartına sahibim. 2 tanesi Board'a takıyorum ama 3.su boşta PCI EX-16 olmasına rağmen anakarta sığmıyor. bu yüzden Riser'la dışarıdan bağlamak istiyorum.
Bugün emaneten aldığım riserlarla bağlamama rağmen ekran kartını görse bile kazım esnasında devreden çıktı sürekli 3. ekran kartı. Bana sizin de kullanıp memnun olduğunuz bir riser tavsiyesi bulunabilir misiniz?
Alakanız için teşekkürler.

Kartım:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. 1050 Ti ek beslemesi olmayan 3 ekran kartına sahibim. 2 tanesi Board'a takıyorum ama 3.su boşta PCI EX-16 olmasına rağmen anakarta sığmıyor. Bu yüzden Riser'la dışarıdan bağlamak istiyorum.
Bugün emaneten aldığım riserlarla bağlamama rağmen ekran kartını görse bile kazım esnasında devreden çıktı sürekli 3. ekran kartı. Bana sizin de kullanıp memnun olduğunuz bir riser tavsiyesi bulunabilir misiniz?

Kartım:

Pek bir bilgim yok ancak geçen günlerde bir arkadaş 1080 Ti kartını yaktı riser yüzünden. Dikkat etmelisiniz bu konuda.

Merhaba arkadaşlar. 1050 Ti ek beslemesi olmayan 3 ekran kartına sahibim. 2 tanesi Board'a takıyorum ama 3.su boşta PCI EX-16 olmasına rağmen anakarta sığmıyor. bu yüzden Riser'la dışarıdan bağlamak istiyorum.

Kartım:
[/SPOIL
eth kazıyorsan 1050 ti kazım yapmaz etc kazıyorsan riser bozulmuş olabilir onun dışında riserın kart yakması zor bir olasılık

Kisaca deyorki sen para dan haber ver hemşerim .

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı