1050 Ti ile XZC kazımı

Titi888

Femtopat
1050 Ti verileri bu şekilde ETH kazmak yerine xzc daha mantıklı ama internette hiç bilgi yok. Nasıl yapıldığı bilen var mı?

Screenshot_977.png

Gider hariç 13TL'ye yakın kazım söz konusu. Aylık kura bağlı 400TL net gelir var. Yılda 4800TL yapar bu. Yaklaşık 6 ayda kartın parası çıkıyor. Her gün 24 saat açık bırakılırsa mining yapmaya değer.
Kış aylarında yapıyorsan doğalgazı da kapatırsın, 100TL'de oradan de.

Gider hariç 13TL'ye yakın kazım söz konusu. Aylık kura bağlı 400TL net gelir var. Yılda 4800TL yapar bu. Yaklaşık 6 ayda kartın parası çıkıyor. Her gün 24 saat açık bırakılırsa mining yapmaya değer.
Kartın o tempoda 1 yıl dayanabileceğini ön görmek epey iyimser bir tahmin.

@Titi888 Konuya cevabım; yaptığına değmez. Ekran kartının perte çıkma ihtimali epey yüksek.

Günlük 10 saat sadece geceleri açık bırakmak istiyorum en azından cebime az da olsa para girer.
Ve ekran kartı perte çıkma olayı saçma o kadar test videosu izledim 3 yıl çalışan ekran kartları performansa hiçbir fark olmuyor macun kurur sadece.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Xzc diye bir şey binance de yok. Video da binanceden yapıyor.

Günlük 10 saat sadece geceleri açık bırakmak istiyorum en azından cebime az da olsa para girer.
Ve ekran kartı perte çıkma olayı saçma o kadar test videosu izledim 3 yıl çalışan ekran kartları performansa hiçbir fark olmuyor macun kurur sadece.

Xzc diye bir şey binance de yok. Video da binanceden yapıyor.
miner dosyasını düzenlerken binance cüzdan adresi yerine, nereye kazmak istiyorsanız oranın cüzdan adresini yerleştirebilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı