Veruscoin kazımı

enesaak

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Gece saat 3 gibi verus mininge başladım hala kazmaya devam ediyorum. Wallet olarak GitHub hesabımdaki verus coinin kodunu girdim acaba ilk coinim ne zaman hesabıma gelir?

1623134759651.png

1623134712086.png

Yanlış hatırlamıyorsam siz NVIDIA 940MX ile kazı yapacaktınız. Acaba hiç sıcaklıkları kontrol ettiniz mi? Sıcaklık 80 derecenin üzerinde uzun süre geçerse ekran kartını ve VRAM'leriniz eski performansını vermeyecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış hatırlamıyorsam siz NVIDIA 940MX ile kazı yapacaktınız. Acaba hiç sıcaklıkları kontrol ettiniz mi? Sıcaklık 80 derecenin üzerinde uzun süre geçerse ekran kartını ve VRAM'larniz eski performansını vermiyecektir.

Evet fakat GPU ile yapmıyorum CPU mining yapıyorum işlemcim i5-7200U sıcaklıklar içinde güzel bir sistem kurdum sıcaklıklar gayet iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gece saat 3 gibi verus mininge başladım hala kazmaya devam ediyorum. Wallet olarak GitHub hesabımdaki verus coinin kodunu girdim acaba ilk coinim ne zaman hesabıma gelir?

Eki Görüntüle 1060153

Eki Görüntüle 1060152

Bazen 12 saatte bir aktarım yapılıyor bazen 6 saatte bir. Sitesine göre değişiyor Next payout diye ibare vardır bir yerde. Yoksa da 12 saatte birdir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı