1050 Ti sistem görüntü vermiyor

Ekmek Reis

Hectopat
Daha fazla  
Kart görüntü vermiyor. Daha doğrusu tetikleniyor, siyah ekranda kalıyor. Fırınlama yapmayı düşünüyorum. Eğer sorun VRAM'lerle alakalı değilse.

Screenshot_20230127_171426_WhatsApp.jpg

Screenshot_20230127_170442_WhatsApp.jpg

Screenshot_20230127_170342_WhatsApp.jpg

Sensors kısmında MHz de 0'da kalıyor.

Sürücü kuruldu gibi gözüküyor ama tam kurulmuyor. Arada Windows kod 43 veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Ekmek Reis karta neden kafanıza göre VBIOS atıyorsunuz?

Karttan görüntü alamadığımız için, zaten fırına verecektim yani kaybedeceğim bir şey yoktu. @kino hocam bir de görüntü çıkışlarının oradaki kondansatör patlamış BIOS güncellerken sorun yaratmaz değil mi sonuçta BIOS çipini güncelliyoruz.

@Ekmek Reis Elsa 1050 Ti için VBIOS neyse onu kullanacaksın. Kart istediği kadar sıkıntıda olsun kalkıp bu elimdeki Sapphire 6600 XT'ye MSI 6600 XT VBIOS'u atmam.

Yani kartta olan ana BIOS'u tekrar mı kurayım? @kino Hocam ben zaten farklı kartın BIOS'unu atmadım. TechPowerUp

Tamam gördüm aynısıymış, device ID tutuyor. Görselde dikkat etmemişim.

Peki hocam 1.ci olanı tekrar kurayım mı çünkü kart bana geldiğinde o vardı sonra onu tekrar kurmuştuk BIOS bozulmuş olabilir diye etki etmemişti dün fırınlamadan önce şu 2.ci BIOS'u da kuralım dedim yine etkisi olmadı. Şu anki kurulu olan BIOS daha güncel bu mu kalsın yoksa aldığım zaman içinde yüklü olan sürüme getireyim mi
Ekran görüntüsü 2023-01-30 205047.png
Ekran görüntüsü 2023-01-30 205114.png
?

Peki hocam 1.ci olanı tekrar kurayım mı çünkü kart bana geldiğinde o vardı sonra onu tekrar kurmuştuk BIOS bozulmuş olabilir diye etki etmemişti dün fırınlamadan önce şu 2.ci BIOS'u da kuralım dedim yine etkisi olmadı. Şu anki kurulu olan BIOS daha güncel bu mu kalsın yoksa aldığım zaman içinde yüklü olan sürüme getireyim mi ?

Şu anda kart stabilse kalsın, değilse eskisini kur.

Sıcaklık açısından sorun yaşıyorum 75 derece gibi kendini kapatıyor.(PSU 280W)PSU'dan kaynaklı olma şansı var mı?

Fan hızını ayarlayamıyorum sürekli %100.

Bilmiyorum hiç fırınlanmış kart kullanmadım, seninkinin bir ayağı çukurda kart fırına girip çıktı daha ne olsun.

Geri
Yukarı