Çözüldü GTX 1050 Ti sistem görüntü vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YFA44

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Öncelikle sistemim:

PSU: Corsair CX600 600W 80+
CPU: FX6350
GPU: GTX 770 (eski kartım) - GTX 1050 Ti (yeni kartım)
Anakart: ASUS M5A97 LE R2.0
RAM: Corsair DDR3 1600 MHz 2x4 GB

Eski ekran kartim ömrünü doldurugu için yeni bir ekran kartı aldım. Yeni ekran kartını iki gun boyunca guzelce kullandım, performansi yerindeydi. Üçüncü güne geldigimizdeyse ekrana veya TV'ye görüntü gelmemeye başladı.
Eski karti taktigimda ise görüntü alabiliyordum. Problemin ekran kartindan oldugunu düşünüp başka bir bilgisayarda denedim ve herhangi bir problem yoktu. Kart düzgünce calisiyor ama kendi sistemimde calistıramiyorum ve goruntu alamiyorum. Kablo degistirdim, sonuc degismedi.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhabalar.
Öncelikle sistemim:

PSU: Corsair CX600 600W 80+
CPU: FX6350.
GPU: GTX 770 (eski kartım) - GTX 1050 Ti (yeni kartım)
Anakart: ASUS M5A97 le r2.0.
RAM: Corsair DDR3 1600 MHz 2x4 GB.

Eski ekran kartim ömrünü doldurugu için yeni bir ekran kartı aldım. Yeni ekran kartını iki gun boyunca guzelce kullandım, performansi yerindeydi. Üçüncü güne geldigimizdeyse ekrana veya TV'ye görüntü gelmemeye başladı.
Eski karti taktigimda ise görüntü alabiliyordum. Problemin ekran kartindan oldugunu düşünüp başka bir bilgisayarda denedim ve herhangi bir problem yoktu. Kart düzgünce calisiyor ama kendi sistemimde calistıramiyorum ve goruntu alamiyorum. Kablo degistirdim, sonuc degismedi.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Onboartan görüntü almaya çalış. Ekran kartını sök. Olmadı RAM'lerin arayüz kısımlarını silgi ile sil. Bu anakarta kadar gider.

Geri
Yukarı