1050 Ti sistem GTA V'te düşük performans

12345678

Decapat
Merhaba. Eskiden (korsan oynuyordum) GTA 5'de High ayarlarda sabit 60 FPS alıyordum. Geçenlerde GTA 5'i Steam'den aldım. İndirdim. Aynı ayarlarda şu an 40 FPS'i zor görüyorum. Yardım edin lütfen yoksa kafayı yiyeceğim. Sistem:

İşlemci: Intel Core i7 3770K
Ekran kartı: ASUS GeForce GTX 1050 Ti
RAM: 8 GB 1600 MHz DDR3
Anakart: ASUS H61M-E
SSD: 120 GB (markasını hatırlamıyorum)
Güç Kaynağı: 420W (bunun da markasını hatırlamıyorum)
HDD: WDC WD10EZEX-00KUWA0 Western Digital Blue 3.5" 1 TB 7200 RPM

GTA'yı HDD'ye kurdum. Bölümde 2.09 GB'lık kısım boş şu anda. Ondan dolayı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnız sorun hem story mod'da hem de online'da deli kasıyor. Korsan sürümünü oynarken high ayarlarda rahat 60 FPS alıyordum. Şuan kapatabileceğim bütün ayarları kapattım ama nafile.
Arkadaşlar artık çıldırmak üzereyim. Lütfen yardımcı olun.
MSI Afterburner ile oyun içi değerleri atarsan, daha iyi yardımcı olabilirim.

Nasıl yani? Video mu çekeceğim yoksa bir metin belgesine mi kaydedecek? Böyle bir şey varsa nasıl yapabilirim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada sorun sadece GTA 5'de değilmiş. CS:GO'da 250 FPS alırken 60'a düştü. Danger Zone'da 30 FPS'e kadar düştü. Ya cidden ne yapacağımı bilmiyorum. Monitörde sıkıntı var. Acaba ondan dolayı olabilir mi? (çok sanmıyorum ama) Acaba sorun Windows'ta olabilir mi?

Bu arada sorun sadece GTA 5'de değilmiş. CS:GO'da 250 FPS alırken 60'a düştü. Danger Zone'da 30 FPS'e kadar düştü. Ya cidden ne yapacağımı bilmiyorum. Monitörde sıkıntı var. Acaba ondan dolayı olabilir mi? (çok sanmıyorum ama) Acaba sorun Windows'ta olabilir mi?
Msı Afterburner ile oyun içi değerleri atsanız ona göre hareket ederiz.

Msi afterburner indirdim.60fps alırken kasmalarda 40lara iniyor ardından60 fps'e çıkyor ekran görüntüsü almaya çalıştığımda fps 13'e iniyor ardından tekrar 60'a çıkıyor fakat ilginç olan şey ekran görüntüsü almıyor olması.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı