1050 Ti sistem Valorant için işlemci önerisi

Bütçe
6000

lammf2k

Hectopat
Yer
United Center
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller dilerim elimde bir Zotac 1050 Ti var bununla beraber Valorant'ta 300 FPS'in altına düşmeyecek işlemci istiyorum ve tabii ki anakart ikilisi olarak. 6.000 TL ile en iyi nasıl yapabilirim?

Aklıma gelen sadece B450 ile R5 5600 ikilisi iyide olur aslında.

Hocam monitör masrafı yapacağım için düşük FPS alma korkularım var. Yeterli olur mu ikisi.

A520 ve R5 5600 kullanıyorum. Ekran kartım RX 6500 XT. Valorant'ta efektlerin ve savaşmanın yoğun oldu zamanlarda bile 300'ün altına düşmüyor. Tabii soğutucu da lazım. 1000 TL'ye DeepCool AG400 tavsiye ederim bende onu kullanıyorum. Her türlü oyunu oynadım ve ne olursa olsun 70'in üstüne bir kere bile çıkmadı.

A520 ve R5 5600 kullanıyorum. Ekran kartım RX 6500 XT. Valorant'ta efektlerin ve savaşmanın yoğun oldu zamanlarda bile 300'ün altına düşmüyor. Tabii soğutucu da lazım. 1000 TL'ye DeepCool AG400 tavsiye ederim bende onu kullanıyorum. Her türlü oyunu oynadım ve ne olursa olsun 70'in üstüne bir kere bile çıkmadı.

Ekran kartımı değiştirmeye gerek yok değil mi sadece FPS oynuyorum.

Ekran kartımı değiştirmeye gerek yok değil mi sadece FPS oynuyorum.

Ben olsam değiştirmezdim hocam her halükarda 300 FPS alırsınız zaten. Ama soğutucu almanızı tavsiye ederim işlemci çok güçlü ve ısınıyor.

Ben olsam değiştirmezdim hocam her halükarda 300 FPS alırsınız zaten. Ama soğutucu almanızı tavsiye ederim işlemci çok güçlü ve ısınıyor.

5600X veya R7 5700 topuna girmeye gerek var mı sizce? Çünkü kredi kartından alım yapacağım bütçe arttırımına gidebilirim? Sadece Valorant oynayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı