1050 Ti sistemde Bannerlord Kasıyor

Korsan oyunları normalde bende sevmem ama indirip sistemim üzerinde denerim. 8-10 senede çıkarılmış bir oyun için birçok duyum aldım, satın almadan denemek istedim. İyi ki de öyle yapmışım. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim. Sanmıyorum ama bu sorunlar giderilirse, ne kadar zaman geçerse geçsin alırım. Takipteyim.

1050 Ti
16 GB (DDR3) Ram
İ5 4570 ile oynuyorum hocam. Kişiye göre değişiyor herhalde. Sistemi daha iyi olduğu halde kasıyor, fps düşüyor diyenler var. Ben sıkıntısız oynuyorum.

1050 Ti
16 GB (DDR3) Ram
İ5 4570 ile oynuyorum hocam. Kişiye göre değişiyor herhalde. Sistemi daha iyi olduğu halde kasıyor, fps düşüyor diyenler var. Ben sıkıntısız oynuyorum.
Kalabalık savaşlarda fps'niz düşüyor mu sizin? Yüksek ayarlarda oynuyorum kalabalığa girince fps 30'a düşüyor bende onun dışında fps düşüşü yaşamadım.

1.5.7 sürümünü indirip denediğimde herhangi bir kasma sorunu yaşamadım. Hatta orta ayarlarda canavar gibi oynuyorum ama açıkçası oyun bana warband'ın zevkini veremedi gibi.

Merhaba arkadaşlar, Bannerlord oyununu Torrent olarak sadece sistemde denemek istedim ancak FPS düşüşleri veya optimizasyon sorunu yaşadım. Sistem gereksinimlerine baktım ve en azından düşük ayarlarda rahat oynayabileceğimi zannederken hiç de öyle olmadı.

Sistem:
GTX 1050 Ti 4 GB
8 GB RAM
i3 8100 işlemci.
Oyunu satın almak istesem bu sistemle kasar mı yoksa şu an oynadığım 1.5.0 yazan sürümde mi böyle bir sorunla karşılaşıyorum?
1.5.9 da oyun baya bir bozulmuştu benim için sanki ilk çıkış gününe geri dönmüş gibi oldu 80fps alırken 40fps almaya başladım 1.5.10 da baya düzelmiş ben şuanda rahat bir şekilde oynuyorum. Yalnız zaten Bannerlord'u 8gb ram ile oynayamazsınız en az 16gb ram gerekiyor maalesef 8gb ram ile oynamayı denemiştim berbat bir deneyimdi ama şimdi nasıl olur bilmiyorum.

1.5.9 da oyun baya bir bozulmuştu benim için sanki ilk çıkış gününe geri dönmüş gibi oldu 80fps alırken 40fps almaya başladım 1.5.10 da baya düzelmiş ben şuanda rahat bir şekilde oynuyorum. Yalnız zaten Bannerlord'u 8gb ram ile oynayamazsınız en az 16gb ram gerekiyor maalesef 8gb ram ile oynamayı denemiştim berbat bir deneyimdi ama şimdi nasıl olur bilmiyorum.

En son yazdığımı görmediniz sanırım. 8gb ram ile 1.5.7 ve 1.5.9 sürümlerinde şuan orta ayarlarda gayet akıcı oynayabiliyorum.

En son yazdığımı görmediniz sanırım. 8gb ram ile 1.5.7 ve 1.5.9 sürümlerinde şuan orta ayarlarda gayet akıcı oynayabiliyorum.
Evet afedersiniz görmemişim. Ben 1.3.1-1.4.1 gibi sürümlerde 8gb ram ile oynamıştım o zaman oynanmıyordu hatta herkes internette 8gb ram ile oynamak için çözüm bulmaya ve ayar yapmaya çalışıyordu bende ram'i yükseltince artık bakmayı bıraktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı