1050 Ti sistemde NTLite ile düzenlenmiş Windows 11 Lite boşta 1.3 GB kullanıyor

Yinebenxd

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8 gb ram
windows 10x64
1050TI nvidia 4 gb ekranm kartı
inter core i3 7100 3.90 4 çekirdek
Meslek
Öğrenci
RAM
8 GB Corsair
SSD veya HDD modeli
500 GB HDD, 250 GB SSD
Ekran kartı
NVIDIA 1050 Ti
Anakart
ASROCK H110M-DVS
İşlemci
Intel Core i3-7100K 2+2 çekirdek işlemci
Merhaba sosyal, ben NTLite ile W11 Lite yaptım ve sanal makinede test ettim. Boştayken 1.3 GB RAM kullanıyor (8 GB RAM'im var) optimizasyon hariç Update falan yaparken. Ne dersiniz, W11 geçmeli miyim? Görüntü isterseniz belirtin.

Ben Windows 11 1 GB RAM kullanımı yaptım dediğim zaman inanmamışlardı ama bende kanıtlarıyla buraya atarım güzel optimizasyon tebrikler.

Her ne kadar 1 GB RAM kullanımı sağlanmış olsada arayüz gene yavaştı bende eğer sende arayüzde hızlıysa geçebilirsin.

Sağ olun hocam fotoğraf atabilir misiniz? hocam birder ben sanal makineye 4 ram 2 çekirdek vererek bu sonuçları yakaladım

Sağ olun hocam fotoğraf atabilir misiniz? hocam birder ben sanal makineye 4 ram 2 çekirdek vererek bu sonuçları yakaladım
Arayüz yavaşlığı sebebiyle Windows 10 geçmiştim destek bitince tekrar 11 yükleyip aynı sonucu alıp paylaşırım aynısını ben sanal makinede değil normal sistemde yaptım. 😁

Arayüz yavaşlığı sebebiyle Windows 10 geçmiştim destek bitince tekrar 11 yükleyip aynı sonucu alıp paylaşırım aynısını ben sanal makinede değil normal sistemde yaptım. 😁

İmparatorsunuz hocam

Geri
Yukarı