1050 Ti sistemde Valorant %100 CPU kullanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

TDSDoctor

Hectopat
Daha fazla  
Oyuna ilk başladığımda rahatça 100 FPS alıyordum fakat şu an sürekli drop yiyorum. MSI Afterburner ile kontrol ettim ve CPU sürekli olarak %70-%80 sonra birden 100 oluyor drop yiyorum.
Sistem:
1050 Ti.
G4560.
8 GB RAM 2133 MHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Niye bu kadar sert tepki verdin forum un mantığını anlamadın herhalde :) isteyen konuşur bir de sanane!

Adamın yazdığı mesajı görmedin sanırım yanlış bilgi veriyor soru soran sotumuzu yanlış yönlendiriyor bilgisi olmadan yazı yazanlar bu forumun kalitesini düşürüyor ben değil.
Arkadaş yardımcı olmak istemiş neden böyle önyargılısınız?

Ben o adama mı dedim? Grafik ayarlarını düşür diyene dedim.

Adamın yazdığı mesajı görmedin sanırım yanlış bilgi veriyor soru soran sotumuzu yanlış yönlendiriyor bilgisi olmadan yazı yazanlar bu forumun kalitesini düşürüyor ben değil.

Bende onu diyorum işte grafik ayarını düşür diyen adamı.

Arkadaşım sen elektronikte göreceli kavram olmaz demişsin de elektronikle ilgili hiçbir şey tak diye bulunamadı ki yani deneye deneye olmuş adamda bildiği kadarıyla yardımcı olmuş ve forum un kalitesini düşürüyor da diyemezsin sanki forumun sahibi :)

Geri
Yukarı