1050 Ti vs RX 570

• Konuyu başlatan Ivae
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 549
Bütçede 3.5'a kadar gidebiliyorsanız ikinci elden RX 6500XT bulunabiliyor o fiyata. Performans ve yenilik olarak daha önde bir kart. @Ivae

Maalesef gidersem monitöre para yetmeyebilir

Ben valorant lol csgo tarzı orta klasmanda ki oyunları oynuyorum monitör de 144 düşünüyorum umarım fps sıkıntısı çekmem
En azından 3000 bütçeniz olsa rx6500 alırsınız 144 FPS sorunu çekmezsiniz.

Maalesef gidersem monitöre para yetmeyebilir

Ben valorant lol csgo tarzı orta klasmanda ki oyunları oynuyorum monitör de 144 düşünüyorum umarım fps sıkıntısı çekmem
O zaman 2500₺'ye sıfır RX 6400 alabilirsiniz. RX570 ile performans olarak aynı performansı veriyor. Şu zamanda ikinci elden 500 serisi kart çok çok ucuza olmadıkça alınmaz, alınmamalı. LoL CS:GO gibi oyunlar oynuyorsanız işlemci ve dolayısıyla anakarta iyi bütçe ayırmışsınızdır umarım. 12100f + H610M kombosu sizi memnun edecektir.

O zaman 2500₺'ye sıfır RX 6400 alabilirsiniz. RX570 ile performans olarak aynı performansı veriyor. Şu zamanda ikinci elden 500 serisi kart çok çok ucuza olmadıkça alınmaz, alınmamalı. LoL CS:GO gibi oyunlar oynuyorsanız işlemci ve dolayısıyla anakarta iyi bütçe ayırmışsınızdır umarım. 12100f + H610M kombosu sizi memnun edecektir.
2200 rx ama pazarlıkla düşer diye tahmin ediyorum

Ekran kartını 0 alıp işlemciyi 2. El almak daha mantıklı geldi siz ne dersiniz 3k 3.5k zorlayacağım ama intel in anakartları çok pahalı o yüzden amd istiyorum bi yandan ama siz daha iyi bilirsiniz

Geri
Yukarı