1050 Ti vs RX 570

ArdaMert

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar Aerocool 400W VX Plus PSU var 3 hafta önce aldım iade etmem veya yeni almam şu an için mümkün değil 1050 Ti RX 570'den 100TL daha ucuz ve 400W PSU ile RX 570 kullanmaktan çekindiğim için 1050 Ti mantıklı bir tercih olur mu?

1050 Ti 570'e göre eski bir kart bende 1050 Ti kullanıcısıyım ve sana önerim AMD ama NVIDIA 16 serisine gücün yetiyorsa onlara bakmanı tavsiye ederim ben en son 535DX kullanmıştım ve aslında yazılımsal olarak AMD'den daha iyi NVIDIA ama performans konusunda kesinlikle AMD öneririm eğer kasa toplayacaksan biraz daha beklemeni öneririm herhalde şu an pazar biraz karışık ama yine de senin tercihin.

Yok hocam kasayı topladım zaten sadece ekran kartını bıraktım bütçem yetmediği için sınavlar falan olduğu için acele etmek zorunda kaldım.

Yok hocam kasayı topladım zaten sadece ekran kartını bıraktım bütçem yetmediği için sınavlar falan olduğu için acele etmek zorunda kaldım.

O zaman kesinlikle git AMD al şaşma ama şayet kartın uyumlu olmasına dikkat et ve eğer kendin takacaksan yuvalarına dikkat et hayırlı olsun iyi günlerde kullanın :)

Evet arkadaş doğru söylemiş genelde 1050 Ti 1060 az enerji kullanan kartlardır sizi fazla üzmez ve de elektrik faturanızı fazla etkilemez hatta NVIDIA GeForce Experience'ta sessiz mod (1060 için ) ve battery boost ve daha nicesi var yani aslında alacağınız kartın özelliklerini iyi araştırın ben uzun araştırmalar sonucu 1050 Ti'da karar kıldım ama eğer paranız yetiyorsa ve NVIDIA almak istiyorsanız daha güncel olan ve daha az zorlanmadan oyun oynamak isterseniz size önce RTX (eğer paranız yetiyorsa ) ama eğer yetmiyorsa 16 serisi işinizi görür.

Evet arkadaş doğru söylemiş genelde 1050 Ti 1060 az enerji kullanan kartlardır sizi fazla üzmez ve de elektrik faturanızı fazla etkilemez hatta NVIDIA GeForce Experience'ta sessiz mod (1060 için ) ve battery Boost ve daha nicesi var yani aslında alacağınız kartın özelliklerini iyi araştırın ben uzun araştırmalar sonucu 1050 Ti'da karar kıldım ama eğer paranız yetiyorsa ve NVIDIA almak istiyorsanız daha güncel olan ve daha az zorlanmadan oyun oynamak isterseniz size önce RTX (eğer paranız yetiyorsa ) ama eğer yetmiyorsa 16 serisi işinizi görür.

Bende GTX 1650, 1050 Ti veya RX 570 düşünüyorum.

GTX 1650, 1050 Ti'nin yenilenmiş versiyonu dersek yanlış olmaz. Yine 75w TDP ile güzel işler yapıyor.
MSI, Gibabyte ve Asus'un OC modellerine bakmak lazım. 1650S de 100w ile müthiş bir performans sunuyor. Bütçeniz hangisine uygunsa ona göre değerlendirin işte.

Geri
Yukarı