1050 Ti'ye 144 Hz Monitör Alınır mı?

Emir Tunçay

Decapat
Selamlar. Ben Donanım Arşivi V3'ü yani; MSI GTX 1050 Ti Aero ITX, 8 GB 2400 MHz RAM, AMD Ryzen 3 1200 parçalarına 144 Hz monitör alınır mı?
Not: PUBG, CS:GO, FORTNITE, RAİNBOW SIX oynayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınabilir fakat 1050Ti sistemde 144FPS sabit alabiliyor musun ? Eğer alabiliyorsan ve sistem bana yeter dersen ki 1050Ti artık eskidi daha doğrusu çoğu oyunda düşük FPS ler vermeye başladı. Ama dediğim gibi yeter 1050Ti oynadığım oyun sabit 144FPS alıyorum, o zaman alabilirsin.

Öncelikle PUBG de 144 FPS sabit alman biraz zor. Ama CS:GO da 144 ün üstüne rahat çıkarsın. Şimdi CS:GO da 144 HZ fark ediyor. Sadece birkaç oyun için 144 HZ monitör almak yerine sistemine upgrade yapabilirsin.

Bütçeniz var ise alın. Tabii ileride sistem güncellemesi düşünüyor iseniz. Çünkü bir monitör sizi 3-4 sistem götürecektir belkide. İleriye yönelik bir yatırım olacaktır.

CS:GO'da işe yarar fakat diğer oyunlarda 144 FPS değerine ulaşacağını sanmıyorum.
fortnitedada olurmu
İleriye dönük olarak arkadaşın dediği gibi alınır ama her 144 Hz değil. Bir bütçe belirtin yardımcı olalım.
PC için 3200 civarı monitör 1300
Alınabilir fakat 1050Ti sistemde 144FPS sabit alabiliyor musun ? Eğer alabiliyorsan ve sistem bana yeter dersen ki 1050Ti artık eskidi daha doğrusu çoğu oyunda düşük FPS ler vermeye başladı. Ama dediğim gibi yeter 1050Ti oynadığım oyun sabit 144FPS alıyorum, o zaman alabilirsin.
ben daha 1050 ti almadım nasıl eskiyecekki

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı