1050 TL İşlemci, Ram, Anakart, Kasa önerisi

Bunu düşünebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    18,2 KB · Görüntüleme: 269
Kardeşim bu parçaları vatandan alma.
İşlemci:İntel Core i5 6400
Anakart:Msi H110m pro-vd
Ram:Kingston Hyperx Fury Black 8gb 2133mhz (tek ram kit)
Kasa:Zalman Z3 Plus yada alternatif olarak Corsair Carbide 100R

Kardeşim bu parçaları vatandan alma.
İşlemci:İntel Core i5 6400
Anakart:Msi H110m pro-vd
Ram:Kingston Hyperx Fury Black 8gb 2133mhz (tek ram kit)
Kasa:Zalman Z3 Plus yada alternatif olarak Corsair Carbide 100R
İlk defa montaj yapacağımdan ve Z3 Plus kasa montajı bana zor geldi, mağazadan parça almak daha sağlam olur gibi geliyor. Çünkü herhangi bir sorunda yüz yüze temas halinde olmak daha iyi gibi. İnternette bu işler pek sağlam olmuyor.

İlk defa montaj yapacağımdan ve Z3 Plus kasa montajı bana zor geldi, mağazadan parça almak daha sağlam olur gibi geliyor. Çünkü herhangi bir sorunda yüz yüze temas halinde olmak daha iyi gibi. İnternette bu işler pek sağlam olmuyor.
Alternatif kasa önerisi verdim onu okudunuzmu, bu arada ilk defa sistem topladığınızı duyuyorum sizden mümkünse olabilirse kendiniz toplamayı deneyiniz, denemeyen olmaz :D

Alternatif kasa önerisi verdim onu okudunuzmu, bu arada ilk defa sistem topladığınızı duyuyorum sizden mümkünse olabilirse kendiniz toplamayı deneyiniz, denemeyen olmaz :D
Öyle yapacağım zaten :D Z3 Plus'ı çok beğendim ama cefasını çekeceğiz biraz :D Aslında ben Vatan'dan I3 6100 düşünüyordum. Siz i5 6400 önerince şaşırmıştım aynı fiyata denk geldi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı