1000 TL ile anakart işlemci RAM kasa önerisi

resul1967

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Elimde RX 580 Pulse 4 GB ekran kartım var. Bugün de 650W Cooler Master PSU aldım. 1000-1200 liram var. Başlıkta yazanlar eksik, bu fiyata en iyi nasıl tamamlayabilirim? İkinci el de alabilirim, sorun değil. Şimdiden teşekkürler.

Fiyatlar uçuk. 2.el çıldırmış durumda. Yani bulabilirseniz 1500X-B350M/450M-Dual channel için 2*4 veya 2*8 RAM lazım. Asgari olarak bu şekil bir öneride bulunabilirim. Kasa şimdilik almayın derim. Uzay montaj kurarsınız, 6 ay öyle kullandım. Bir şey olmuyor :)

NOT: Stok kullanır, A320 neden önermedin. Zaten RX580'e yeter diyebilirsiniz. Letgo ve Sahibinden'e girip A320M yazmanızı ve fiyatlara bakmanızı öneririm. İnmiyorlar da garip şekilde. Sıfırı fiyatına koymuş, link atıyorum engelliyor :) O yüzden kasmadım ve 501TL'e sıfır sipariş vereceğim ben de B450M S2H için. İşlemciyi de ikinci el 700'e alacağıma 770TL'e sıfır kutusunda 1600AF alacağım :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. Elimde RX 580 Pulse 4 GB ekran kartım var. Bugün de 650W Cooler Master PSU aldım. 1000-1200 liram var. Başlıkta yazanlar eksik, bu fiyata en iyi nasıl tamamlayabilirim? İkinci el de alabilirim, sorun değil. Şimdiden teşekkürler.
Bence paranızı çok dengeli kullanmamışsınız. İlk olarak bütçenizi çıkarıp ona göre parçaları bulup öyle almalıydınız. 1000 TL'ye sadece işlemciyi alırsınız şu anda 'bence'.

Bu bütçede çok da iyi bir şey olmaz dördü birden. Kasa için şimdilik uzay montaj idare edin.
300 liraya 8 GB 3000MHz RAM alın.
400 lira civarına B450M S2H alın ikinci elden.
1600AF'nin sıfırı bile 700 lira civarı. Bütçeyi aşıyor.
Daha uygun bir tercih adına anakartı A320 yapabilirsiniz. 300 lira civarına sarı sitede A320 anakartlar satılıyor. Bütçeyi aşıyor ama altına düşmemeniz iyi olur kanımca.

En oluru bu bütçeyi aşmak zorundasınız. 2 ay önce bu sisteme yakın bir sistem aldım fiyatlar çok uçuk cidden PC almak için yalnış bir zaman tabii tercih sizin.

Az önce Bu anakartı aldım arkadaşlar 0 aldım ikinci el dediğiniz gibi aynı fiyat ne dersiniz iyimi birde işlemci ve ram kaldı geriye ekran kartım ve psu belirtim zaten 1000 liram daha bütçe cıkardım ne alıyim lütfen yardımcı olun arkadaşlar çok teşekkür ederim şimdiden

1600AF(İkinci el)
8GB 3000 MHz RAM.
Bunlar 1000 lira yaklaşık.
Virüsten sonra fiyatlar düşecektir. Normalde sıfırı 600 liraydı 1600AF'nin.

Arkadaşlar bu ikiside yeni olan 1600f oluyor değilmi birde hangi satıcıdan almalıyim sonradan bir sorun cıkarsa hangisi satış sonrası daha iyi ilgilenir geriye ram kaldı ram önerilerinizide alabilirmiyim en iyi ram olsun tekrardan teşekkürler

Arkadaşlar bu ikisi de yeni olan 1600F oluyor değil mi bir de hangi satıcıdan almalıyim sonradan bir sorun cıkarsa hangisi satış sonrası daha iyi ilgilenir geriye RAM kaldı RAM önerilerinizide alabilir miyim en iyi RAM olsun tekrardan teşekkürler.

Evet ikisi de 12nm versiyon fakat fiyatlari çok uçuk rakamlara gelmiş. Size tavsiyem R3 1200 AF almanız bütçenize daha uygun.
.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı